Na prenájom pozemok v obci Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Záhrada | Na Rybníčkoch | 393 m²

3RP Reality ponúka exkluzívne na prenájom pozemok v obci Borský Mikuláš - časť Borský Peter. Po

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na prenájom Borský Mikuláš

1,200 €/rok 3 €/rok/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borský Mikuláš (Záhorie)

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Borová | 125 m²

Ponúkame na predaj priestranný murovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 125 m², ktorý prešiel k

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Domy na predaj Borský Mikuláš

189,000 € 1512 €/m²

Menší rodinný dom Borský Mikuláš - ideálny na chalupu

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 277 m²

Ponúkame na predaj menší 2-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Borský Mikuláš. N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

103,000 € 372 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Bungalov s veľkým potenciálom Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 220 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tento priestranný, samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom ty

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

229,900 € 1045 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Po dohode so záujemcom pripravíme 2. opakovanú dražbu rodinného domu v Borskom Mikuláši - k.ú. Borský Peter!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na barine | 121.94 m²

Rodinný dom súp. č. 783 v obci Borský Mikuláš, katastrálne územie Borský Peter Rodinný dom súp

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Borský Mikuláš

45,000 € 369 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Pokojné rodinné bývanie s veľkým pozemkom – Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáte poctivý rodinný dom so zázemím, ktorý ponúka dostatok priestoru, súkromie a možnosť pri

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

165,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj generačný rodinný dom plný príležitostí - vaša budúcnosť v Borskom Mikuláši

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | L. Svobodu | 300 m²

DeveloX Reality vám ponúka na predaj priestranný 3-podlažný rodinný dom, ideálny pre viacčlennú

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

139,000 € 463 €/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 679 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok na Záhorí v obci Borský Mikuláš. Ide o rovin

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

79,900 € 118 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný 4-izbový rodinný dom s pekným pozemkom – ideálne bývanie pre vašu rodinu!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Štúrova | 250 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj priestran

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

Cena dohodou

DIRECTREAL|NOVÁ CENA Váš nový domov v Borskom Mikuláši – 4-izbová novostavba

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Chodecká | 70.1 m²

Directreal Doma - Directreal Doma ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj novostavbu

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

145,000 € 2068 €/m²

DIRECTREAL|Dom s potenciálom – 5 izieb, pekný pozemok a pokojná lokalita v Borskom Mikuláši

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Chodecká | 300 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj 5-izbový

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

119,000 € 397 €/m²

BOSEN | 4 izbový rodinný dom bez investícií, pozemok 623m2

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Peterská | 169 m²

BOSEN | 4 izbový rodinný dom z 80 rokov, pozemok 623m2 Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám ex

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

159,000 € 941 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj poľnohospodárskych parciel Borský Mikuláš a Borský Peter

Reality Borský Mikuláš

Orná pôda | 5,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

0.9 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie