Dom s príbehom – 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 300 m²

Dom, ktorý mal byť snom na dôchodok. Miesto pre rodinu, záhradu a spoločné chvíle. Sú domy, kt

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

277,900 € 926 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na PRENÁJOM: Štýlová novostavba v projekte Pod lesíkom

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť prenajať si novostavbu moderného 5 - izbového rodinného domu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na prenájom Borský Mikuláš

949 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderná novostavba v projekte Pod lesíkom na PREDAJ!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na Záhorí, len 45 minút od Bratislavy? Ponúkame vám novostavbu v t

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

209,000 € 1727 €/m²

Top
Top

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Orná pôda | 27,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

0.9 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Borský Peter

Reality Borský Mikuláš

Orná pôda | 14,500 m²

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

0.88 €/m2 1 €/m2

Podnikateľský objekt s pozemkom na predaj Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Borský Mikuláš na ulici Smuhy, vo frekventovanej časti o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

159,900 € 640 €/m²

Rodinný dom Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 190 m²

Ak hľadáte útulný domček na záhorí, mám pre vás ponuku. Predstavujem vám 3-izbový rodinný dom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

155,000 € 816 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | Dvojgeneračný rodinný dom v Borskom Mikuláši

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Bratislavská | 2 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Borský Mikuláš. Rodinný dom sa skladá s

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

156,000 € 78000 €/m²

RADO ׀ Rodinný dom v obci Borskom Mikuláš.

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Sadová | 174 m²

RADO Reality vám v zastúpení majiteľov ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v obci Borský Mi

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

130,000 € 747 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu RD v obciach Borský Mikuláš, Lakšárs

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Borský Mikuláš

60,000 € 75 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Borský Mikuláš - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 92 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

49,990 € 543 €/m²

Lesný pozemok 37 000 m2 - 3,7 ha v obci Borský Mikuláš, 60 km od BA na predaj

Reality Borský Mikuláš

Lesná pôda | 37,000 m²

Ponúkame Vám na predaj udržiavaný lesný pozemok v krásnom regióne Záhorie, v katastri obce Bors

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

270,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Malá chalúpka na okraji polosamoty s 40 á pozemkom v obci Borský Mikuláš na predaj, len u nás

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 75 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame menšiu chalupu, na pozemku s výmerou takmer 4.000 m2, na po

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POD LESÍKOM - 5-izbové rodinné domy na krok od prírody vybavené v peknom štandarde

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Vykročte s nami do prírody a objavte jedinečný domov Pod lesíkom Cena v štandarde | príjemné p

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

199,990 € 1645 €/m²

REZERVOVANÉ: Štýlový 4 izbový rodinný dom kúsok od borovicových lesov

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Zemanská | 160 m²

dom | rekonštrukcia | les | Záhorie 4 izbový, štýlový, poschodový zabývaný rodinný dom na skok

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

4i rodinný dom pri borovicových lesoch v Borskom Mikuláši

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Detvianska | 160 m²

dom | les | Záhorie 4 izbový, kompletne podpivničený rodinný dom oproti borovicových lesov, po

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

206,900 € 1293 €/m²

Miesto, ktoré dnes v meste nenájdete – 5 izbový rodinný dom s potenciálom, Borský Peter - bez rezervačnej zálohy

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Štúrova | 271 m²

Hľadáte dom, ale všetko je buď malé, predražené alebo bez možnosti prispôsobiť si ho podľa seba

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

189,900 € 701 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj krásny vidiecky 5-izbový rodinný dom s bazénom so slanou vodou, 586 m2, Borský Mikuláš, okres Senica

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Zemanská | 232 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec na Záhorí Borský Mikuláš, Zemanská ulica * veľkosť pozemku: 58

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

245,000 € 1056 €/m²

Štýlový vidiecky 4izb. RD 170m2 na bývanie aj chalupárčenie malebná obec Borský Mikuláš, pozemok 979m2 pod lesom, cca 1 hod. autom od BA, okr. Senica

Reality Borský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Pri Struhe | 170 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj štýlový vidiecky rodinný dom pod lesom v malebnej obci

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový vidiecky 4izb. RD 150m2 na bývanie aj chalupárčenie malebná obec Borský Mikuláš, pozemok 979m2 pod lesom, cca 1 hod. autom od BA, okr. Senica

Reality Borský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Pri Struhe | 170 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Pri Struhe | 170 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Pri Struhe | 170 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v obci Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1.Mája | 679 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Borský Mikuláš

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borský Mikuláš

79,000 € 116 €/m²

Výrazná zľava! RODINNÁ 2 GENERAČNÁ VILA POD LESOM NA ZÁHORÍ!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 169 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA SO ZNÍŽENOU CENOU! V malebnej záhoráckej dedinke Borský Mikuláš, v tichej uli

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

205,000 € 1213 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie