Stavebný pozemok na výstavbu RD s mobilným domčekom, všetky IS , BERNOLÁKOVO, 722 m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 722 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný stavebný pozemok určený na výstavbu RD

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

270,000 € 374 €/m²

Predaj poľnohospodárskych parciel Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 19,000 m²

Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (orná pô

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

4 €/m2 4 €/m2

Predaj poľnohospodárskych parciel Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | 3,500 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

2 €/m2 2 €/m2

Pozemok pre stavbu veľkorysého rodinného sídla v srdci Bernolákova

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 1,895 m²

Vybudujte si rodinné sídlo s výhľadom v srdci Bernolákova. Hľadáte miesto, kde sa spája tradíci

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

255 €/m2 255 €/m2

Stavebný pozemok so všetkymi IS pre rodinné domy!!!

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 2,887 m²

Red Knigt ponúka - predaj lukratívneho stavebného pozemku so všetkymi IS v zastavanej časti Ber

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

635,800 € 220 €/m²

REZERVOVANÉ | 3-izbový byt Bernolákovo na predaj | predzáhradka, 2 parkovacie miesta, novostavba, nízke náklady

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 75.24 m²

Tento 3-izbový byt na Oravskej ulici v Bernolákove predstavuje moderné a komfortné bývanie, kto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

249,900 € 3321 €/m²

3 izbový byt s parkovaním v uzavretom objekte- Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 54.12 m²

RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,900 € 3509 €/m²

4.-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

V Bernolákove na ulici Jabloňová ponúkam 4.-izbový bungalov na predaj. FOTKY DOMU SÚ UŽ REÁLN

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 3261 €/m²

Arvin & Benet | Nadštandartné rodinné bývanie s vnútorným bazénom a prémiovým vybavením

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 400 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej časti Bernolákova, na Poľovníckej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

899,000 € 2248 €/m²

Pozemok Bernolákovo 17 000 m²

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Senecka cesta | 17,322 m²

Orná pôda o výmere 16 915 m² + zastavaná plocha a nádvorie o výmere 200:m² sa nachádza v oblast

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

2x 2.-izbový byt v Bernolákove v novostavbe s parkovacími miestami

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 42 m²

Čoskoro budem mať v ponuke na prenájom dva dvojizbové úplne nové byty v Bernolákove hneď vedla

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

840 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PREDAJ - Atraktívny obchodný priestor s terasou, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Reštaurácia | Dukelská | 74.1 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj výnimočnú podnikateľskú príležitosť – komplet

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

285,000 € 3846 €/m²

Pozemky v krásnom prostredí v Bernolákove za priaznivú cenu vhodné aj investične-možné kúpiť aj jednotlivo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 5,431 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj krásne slnečné pozemky s celkovou roz

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

8 €/m2 8 €/m2

Rozľahlý pozemok v obľúbenej rekreačnej oblasti - Sacky

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Sacky | 2,671 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vysnívaného rekreačného domu? Máme pre vás jedinečnú príležit

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

85 €/m2 85 €/m2

REZERVOVANÉ | Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového mezonetu so záhradou a tromi parkovacími miestami v obci Bernolákovo na ulici Narcisová.

Reality Bernolákovo

Mezonet | Narcisová | 107.09 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového mezonetu so záhradou a tromi parkovacími miestami

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,900 € 2791 €/m²

Oáza pokoja na dosah mesta! Slnečný stavebný pozemok s obrovským potenciálom, Bernolákovo, 404 m²

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 404 m²

Krátke video si môžete pozrieť ak si skopírujte nasledovný link. *****************************h

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

100,000 € 248 €/m²

Na predaj pozemky na výstavbu RD v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné domy s celoročným užívaním. Hľadáte ideálne miesto pre

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

199,900 € 250 €/m²

Pozemok Bernolákovo, 4.153m2, pri rodinných domoch, pri ceste

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Figová | 4,153 m²

Predám (som majiteľ) investičný pozemok Bernolákovo o výmere 4.153 m2, blízko rod. domov, Maléh

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

83,000 € 20 €/m²

Pozemok Bernolákovo, 3.000m2, blízko rodinných domov

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Lúčna | 3,000 m²

Predám (som majiteľ) investičný pozemok Bernolákovo o výmere 3.000 m2, blízko rod. domov, Maléh

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

60,000 € 20 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie