DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

Predaj 6 izbový mezonet s terasami, v tichej časti Trenčianska, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trenčianska | 267 m²

Ponúkame na predaj veľký mezonet pozostávajúci z 5-tich spální, kuchyne s jedálňou a obývačkou,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1,190,000 € 4457 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 5-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Pribinova | 294.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj unik

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

PREDAJ priestranný 5 izb. rodinný dom Bratislava-Nivy (N035-124-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | . | 200 m²

Dom v lokalite Nivy a napriek tomu v tichej ulici? Áno, presne tak. Ponúkam na predaj poschodo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

985,000 € 4925 €/m²

VÝBORNÁ PONUKA V PRIEVOZE - 5 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, TERASOU A ZÁHRADKOU

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Hrachová | 158 m²

INGRE.SK - PONÚKAME NADŠTANDARDNÉ PRIESTRANNÉ BÝVANIE 5 IZBOVÉHO BYTU S ATMOSFÉROU RODINNÉHO DO

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

529,000 € 3348 €/m²

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 5i byt 160m2, strešná terasa 108m2, balkón a garáž

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný, slnečný 5i byt 160m2, strešná terasa 108m2, balkón a garáž Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU A VÝHĽADOM DO PARKU V IKONICKOM PROJEKTE GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Bazová | 255 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

990,000 € 3882 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Grebeči real ponúka - na predaj exkluzívny 6 izbový byt, loggia, 2x kúpeľňa, 2x pivnica, 2x parking, krb, sauna, Novostavba, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Seberíniho | 170 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 6 izbový byt s dvomi pivnicami + loggia + 2x parking Poschodie: 6/

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NA PREDAJ | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 210 m² mezonet s povolením na rozdelenie na 2 bytové jednotky

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Dulovo námestie | 209.53 m²

Ponúkame na predaj strategickú nehnuteľnosť na Košickej ulici s vysokým výnosovým potenciálom.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

639,900 € 3054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

5 IZB. PENTHOUSE S TERASAMI V GLÓRII, BA II - RUŽINOV, ID: 0425

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Záhradnícka | 258 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom veľkorysý 5-izbový mezonet so šiesti

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

DAHLEH-nadštandardný- zariadený 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 197.04 m²

DAHLEH ponúka na predaj mimoriadne komfortný 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom v novostavb

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1,099,000 € 5578 €/m²

Exkluzívny, mezonetový 5 izb. byt s dokonalým výhľadom, Danubius Two - Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 131.83 m²

Ponúkame Vám na predaj tento nádherný a priestranný 5-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie