4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²
Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na
282,500 € 2435 €/m²
4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk
303,781 € 3038 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 123 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4 izbový mezonetový byt s veľkou
297,000 € 2415 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²
Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter
298,500 € 2211 €/m²
4 izbový byt | Liesková 9/a | 154.43 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
399,900 € 2590 €/m²
4 izbový byt | Pod Kopcami | 88.91 m²
SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite POD KOPCAMI v Stupave, ktorá patrí me
242,990 € 2733 €/m²
4 izbový byt | Džbankárska | 122 m²
AJ VY CHCETE BÝVAŤ V BYTE, KTORÝ JE JEDINÝ NA PODLAŽÍ ČO ZABEZPEČUJE MAXIMÁLNE SÚKROMIE? SIST
249,990 € 2049 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²
Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d
284,000 € 1803 €/m²
4 izbový byt | Pod Kopcami 28A | 154 m²
Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres
329,000 € 2136 €/m²
4 izbový byt | J.Ondruša | 131 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru
345,000 € 2634 €/m²
4 izbový byt | Okružná | 132 m²
Ponúkame na predaj veľký 4-izb. byt s dvomi terasami a dvomi podzemnými garážovými státiami v p
399,900 € 3030 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.