GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Ušetrite 20.000 EUR - 4i byt v projekte Nový Majer s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Stupava

303,781 € 3038 €/m²

Top
Top

PREDAJ, 4 IZB. MEZONETOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU, CEMENTÁRENSKÁ Ul., STUPAVA

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4 izbový mezonetový byt s veľkou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

297,000 € 2415 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Liesková 9/a | 154.43 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

Na predaj 4-izbový priestranný byt po rekonštrukcii v Stupave – skvelá lokalita pri Artézskej studni

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri Artézskej studni | 82.16 m²

Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej lok

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2068 €/m²

Štýlový 4-izbový mezonet v Stupave s dvoma kúpeľňami, parkovaním a atmosférou rodinného domu.

Reality Stupava

4 izbový byt | Dlhá | 148.73 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, komfort a výbornú lokalitu? Tento priestranný 4-izbový m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

319,000 € 2145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STUPAVA - predaj 4 izbového holobytu s loggiou v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Hlavná | 90 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový holobyt s loggiou v centre Stupavy. Byt sa

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 2311 €/m²

4 I. BYT SO 126 M2 PREDZÁHRADKOU A VÝHĽADOM NA LES

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami | 179.98 m²

Sisters real Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

223,990 € 1245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP LOKALITA S VÝHĽADOM NA SRNKY. 4 IZBOVÝ BYT SO 100M2 ZÁHRADOU

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami | 88.91 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite POD KOPCAMI v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

242,990 € 2733 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STREŠNÝ BYT CEZ CELÉ POSCHODIE S 2 TERASAMI

Reality Stupava

4 izbový byt | Džbankárska | 122 m²

AJ VY CHCETE BÝVAŤ V BYTE, KTORÝ JE JEDINÝ NA PODLAŽÍ ČO ZABEZPEČUJE MAXIMÁLNE SÚKROMIE? SIST

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

249,990 € 2049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZĽAVA !!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové domy so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²

Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Stupava

284,000 € 1803 €/m²

Prenájom garážového státia v Agátky I., bez provízie pre RK!

Reality Stupava

Garáž | Cementárenská | 27 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom garážové státia v uzavretej garáži bytového domu Agátky - I. etap

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Objekty na prenájom Stupava

67 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 4 izbový byt na ulici Sama Chalúpku, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Sama Chalúpku | 77 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na ulici Sam

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

217,000 € 2818 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj výnimočný 4-izbový byt v Stupave ( dve parkovacie státia v cene )

Reality Stupava

4 izbový byt | J.Ondruša | 131 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

345,000 € 2634 €/m²

4 izbový byt s príjemnou atmosférou v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Hlavná | 77 m²

PINK Reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý už pri vstupe pôsobí

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Stupava

209,000 € 2714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: Na predaj 4-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Ružová | 70 m²

Moderný maklér ponúka na predaj tento nadštandardný a slnečný 4-izbový byt s balkónom, situovan

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

Cena dohodou

Nadštandardný 4-izb. byt s terasou - Stupava - Rezervované

Reality Stupava

4 izbový byt | Okružná | 132 m²

Ponúkame na predaj veľký 4-izb. byt s dvomi terasami a dvomi podzemnými garážovými státiami v p

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

399,900 € 3030 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie