4 izbový byt | Levočská | 85 m²
Ponúkame na predaj výnimočne svetlý a priestranný 4-izbový byt v jednej z najobľúbenejších čast
195,000 € 2294 €/m²
4 izbový byt | 68.57 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt s jedinečným historickým nádychom v pokojnej a
175,000 € 2552 €/m²
4 izbový byt | 100.41 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový mezonet s výbornou dispozíciou v tatranskej obci Vyšné
Cena dohodou
4 izbový byt | Partizánska | 80 m²
Hľadáte bývanie, kde sa priestor stretáva s jedinečným výhľadom? Tento zrekonštruovaný 4-izbo
Cena dohodou
4 izbový byt | 84.54 m²
Hľadáte nové bývanie v perfektnej lokalite v Poprade? Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový
Cena dohodou
4 izbový byt | 97.23 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným pozemkom v krásnom prostredí
Cena dohodou
4 izbový byt | 1 m²
Ponúkame na predaj lukratívne 4-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred
Cena dohodou
4 izbový byt | Dlhé Hony | 80 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt s lodžiou a garážovým státím v novostavbe bytového domu. Ide o
Cena dohodou
4 izbový byt | Drevárska | 81.02 m²
Hľadáte priestranný domov v Poprade, kde sa moderný dizajn spája s ikonickým výhľadom na Vysoké
Cena dohodou
4 izbový byt | 120.73 m²
Hľadáte priestor, ktorý veľkosťou nahradí rodinný dom, ale ponúkne bezstarostnosť mestského byt
Cena dohodou
4 izbový byt | 155.9 m²
ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY
1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Partizánska | 77 m²
Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi
Cena dohodou
4 izbový byt | Partizánska | 70 m²
Centrumreal exkluzívne ponúka na prenájom slnečný 4 - izbový byt na ulici Partizánskej v Poprad
670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý
204,900 € 2030 €/m²
4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²
Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr
229,000 € 2290 €/m²
4 izbový byt | Suchoňova | 107.9 m²
Vaša malá oáza pokoja v novom domove s vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. Hľadáte bývanie,
363,000 € 3364 €/m²
4 izbový byt | Partizánska | 79.64 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Partizánskej ulici v Poprade
184,900 € 2322 €/m²
4 izbový byt | Tatranské námestie | 140 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký, lukratívny a kompletne zariadený 4 izbový byt s veľkým balkónom p
319,900 € 2285 €/m²
4 izbový byt | Partizánska | 78 m²
Integrity Real ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný, štvorizbový byt s balkónom na medzip
175,000 € 2244 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre seriózneho a finančne pripraveného klienta hľadáme na kúpu 4-izbový byt v meste Poprad, na
Cena dohodou
4 izbový byt | Francisciho | 95 m²
Na základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na dlhodobý
1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Suchoňova | 116.49 m²
Veľkometrážny 4izbový byt, 185,78 m2 s panoramatickým výhľadom v projekte Bell Residence veža A
Info v RK
4 izbový byt | Rastislavova | 97.97 m²
Ponúkame na predaj výnimočný a priestranný 4-izbový byt v cene 341 900 €, ktorý sa nachádza na
341,900 € 3490 €/m²
4 izbový byt | Karpatská Residence | 83.83 m²
Na prenájom ponúkame 4-izbový byt v prémiovom projekte Karpatská Residence v centre Popradu, kt
1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.