NA Predaj 4 izbový byt v projekte VINICE Pezinok 150m2

Reality Pezinok

4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²

Projekt dvoch polyfunkčných domov projektu VINICE, ktoré sa nachádzajú v južnej časti obľúbenej

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

436,240 € 2905 €/m²

člen NARKS

NA Predaj 4 izbový byt v projekte VINICE Pezinok 150m2

Reality Pezinok

4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

448,790 € 2988 €/m²

člen NARKS

4-izbový mezonet so záhradou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová, Malé Karpaty

Reality Pezinok

4 izbový byt | 116.2 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Nadštandardné bývanie s atmosférou pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 4 izbový byt 2 balkóny

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 96 m²

Na predaj: 4-izbový byt v Pezinku na Muškáte! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v ti

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

229,999 € 2396 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KÚPIM 4-IZBOVÝ BYT – PEZINSKÝ OKRES

Reality Pezinok

4 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 4-izbový byt v rámci okresu Pezinok, mimo mesta Pezinok.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

300,000 € 4000 €/m²

člen NARKS

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 3,5 IZB.BYTU V PEZINKU, NA SKOK CENTRUM, SLNEČNÝ S VEĽKORYSOU VÝMEROU,BALKÓN

Reality Pezinok

4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²

ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 3422 €/m²

ARETÉ REAL- REZERVOVANÉ-PREDAJ TEHLOVÉHO 4 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, SLNEČNÝ S LOGIGOU A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

4 izbový byt | Za hradbami | 85 m²

Areté real - v zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v tehlovom byto

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

208,000 € 2447 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2180 €/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového bytu v dobrej lokalite, ul. Silvánova, Pezinok

Reality Pezinok

4 izbový byt | Silvánová | 124 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci sa na 3. p. tehlového bytového domu na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

337,900 € 2725 €/m²

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 2560 €/m²

Prenájom | 4-izbový byt na sídlisku Muškát

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 82 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 4-izbový byt s balkónom | 84 m² | Pezinok – Muškátová

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 84 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Muškát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

214,800 € 2557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom nadštandardný byt v Pezinku,vlastné parkovanie.

Reality Pezinok

4 izbový byt | 104 m²

Hľadáte bývanie bez kompromisov? Ponúkame na prenájom výnimočný, kompletne zariadený byt v pria

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 4 izb. mezonetového bytu na Muškáte

Reality Pezinok

4 izbový byt | Trnavská | 102 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izb. byt s rozlohou 102 m² plus lodžia 3,1 m² na Trnavskej ulici v Pez

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ NADŠTANDARDNÉHO 4 IZB.BYTU V NOVOM KOMPLEXE-VINICE-150,18 m2

Reality Pezinok

4 izbový byt | Obchodná | 150.18 m²

Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 4 izb.byt v nadštandardnej výmere 150,18 m2 + Logia 1

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 28.05.2025
Byty na predaj Pezinok

448,790 € 2905 €/m²

DAHLEH-Na prenájom nový 4 izbový mezonet v Pezinku na Trnavskej ulici.

Reality Pezinok

4 izbový byt | Trnavská | 103 m²

DAHLEH-Na prenájom 4 izbový mezonet na Trnavskej ulici s rozlohou 105 m², nachádza sa v novej n

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ!!! Možnosť odpočtu DPH! Bývanie na Malackej ceste s parkovacím miestom v cene!

Reality Pezinok

4 izbový byt | Malacká cesta | 101 m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na predaj v skvelej lokalite v Pezinku! Spoločnosť Allri

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Pezinok

249,000 € 2465 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - BYTY ROZÁLKA - byt 4B

Reality Pezinok

4 izbový byt | Sasinkova | 85.76 m²

Využite skvelú príležitosť a bývajte v novopostavenom bytovom dome v projekte Byty Rozálka v Pe

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie