NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vazovova | 262 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,139,000 € 4347 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný 4-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Malý trh | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 6340 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4994 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj samostatne stojaci 4- izbový rodinný dom v obci Parndorf, Rakúsko

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení developéra na predaj dvoj-podlažný 4-izbový rodin

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

492,200 € 4922 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²

PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PRESTÍŽNOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

Rodinná rezidencia s veľkorysou privátnou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 130.48 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, ktorý ponúka priestor vily a bezpečie luxusného bytového domu?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

AVENUE I PREDAJ, 4i byt v ikonickom projekte SKY PARK, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Továrenská | 180 m²

[b]Na predaj, unikátna štvorizbová rezidencia z nadhľadom na mesto a Bratislavský hrad, v ikoni

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prestížny byt na Hradnom vrchu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 160 m²

Objavte jedinečné útočisko v srdci bratislavskej diplomatickej štvrte. Na preslávenom Hradnom k

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

DUPLEX | Symfónia svetla a dizajnu | 4 izby, 114 m², privátna terasa | Rezidencia Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Jančova | 114 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje elegantný 4i duplex s veľkou terasou na Hradnom kopci, na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 7009 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (770)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie