STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S TERASOU, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0473

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 165.99 m²

Blumental - 2. fáza | Staré Mesto Niektoré byty sú „dobré. Iné sú miesto, kde chcete žiť. Ten

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5392 €/m²

Exkluzívna ponuka - 4-izbový byt v novostavbe v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 128.27 m²

Vitajte v tomto skrytom klenote uprostred rušného centra Bratislavy. Tento moderný 4-izbový byt

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 6931 €/m²

Rezidencia pod Bratislavským hradom | súkromná terasa | garáž | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²

Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 4698 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 - izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

Moderný 4 izbový penthouse v novostavbe s veľkou terasou a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná 42C | 172.91 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 4 izbový penthouse v technologicky vyspelej novos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom v neuveriteľn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 3788 €/m²

4iz. ateliér v srdci mesta Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Cintorínska | 173 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj jedinečný, moderný, slnečný a vzdušný nebytový pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

685,000 € 3960 €/m²

OCCAM | Exkluzívny 4i byt na 44. poschodí v Eurovea Tower – bývanie na najvyššej úrovni Slovenska

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 170 m²

Occam New Home ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný na 44. poschodí v projekte Eur

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou a pekným výhľadom v pasívnej novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 172.91 m²

Ponúkame vám na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe, ktorá je skrytým útočis

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 244.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 216.24 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 140 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Blumentálska | 132 m²

Realitná kancelária Real For You exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

705,000 € 5341 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie