4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
4 izbový byt | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²
Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.
497,427 € 6316 €/m²
4 izbový byt | 148.22 m²
Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t
539,000 € 3636 €/m²
4 izbový byt | Liptovská | 127 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto
666,500 € 5248 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p
494,000 € 4802 €/m²
4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²
Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz
655,500 € 6404 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 199 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
849,900 € 4271 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 252 m²
879,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Košická | 149.8 m²
Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ
539,000 € 3598 €/m²
4 izbový byt | Jégého | 120 m²
Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul
515,000 € 4292 €/m²
4 izbový byt | Jégého | 120 m²
515,000 € 4292 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²
1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria
1 € 4549 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²
Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás
Cena dohodou
4 izbový byt | 86.79 m²
Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul
499,900 € 5760 €/m²
4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²
655,500 € 6404 €/m²
4 izbový byt | Páričkova | 204 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.
Cena dohodou
4 izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²
Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len
859,999 € 3436 €/m²
4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²
479,999 € 3634 €/m²
4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²
549,999 € 4151 €/m²
4 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²
Ponúkame Vám momentálne 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a po jednoduchej úprave 4-izbový v pr
460,000 € 4071 €/m²
4 izbový byt | Trnavská cesta | 301 m²
REZERVOVANÉ WIN - WIN ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s terasou na najvyššom podlaží n
Info v RK
4 izbový byt | Trnavská cesta | 90 m²
WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š
418,882 € 4654 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 141 m²
Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.