Prenájom 4-izbového bytu – Vajnorská ulica, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 123.71 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt v administratívne

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,041.22 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 4-izbový byt s terasou a rozľahlou záhradou na Kolibe 188 m2 + 3x parking - Štýl a Pohodlie v Jednom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tupého | 188 m²

ALMOND Reality - Denis Hajovský Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento nádherný 4 izbový byt v

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

4-izbový byt "Bologna" s terasou a juhovýchodným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,000 € 6299 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Montepulcciano" s terasou a južným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

830,200 € 6709 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

886,100 € 6435 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Stromová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 90.84 m²

Moderný komfort, výnimočná dispozícia, priestranná loggia a garážové státie v prestížnej lokali

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

388,000 € 4271 €/m²

NOVÁ CENA Slnečný 4i byt s výhľadom na mesto, 121m2, loggia, garáž, A/C

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 108 m²

EXPAT EXPERTS | Koliba, Pod vtáčnikom - 4-izb byt s loggiou, s krásnym výhľadom, 1x parking v g

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

534,900 € 4953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 4i byt 172m2, s krbom, terasami a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 172 m²

EXPAT EXPERTS | Exkluzívny 4i byt 172m2, s krbom, výnimočnými terasami a parkovaním Dispozícia

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi príjemný 4(5) i byt 100m2, terasa, záhrada, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný 4(5) i byt 100m2, terasa, záhrada, skvelá lokalita Dispozícia:

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

780 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 4i byt 144m2, s balkónom, terasou a parkovaním, ZLATÁ NOHA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 134 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 4i byt 134m2, s balkónom, terasou, parkovaním a bazénom pre rezidentov

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ MEZONET S JEDINEČNÝM TECHNOLOGICKÝM VYBAVENÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jurská | 107.06 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v projekte Rezidencia Jurska. Veríme, že v Rezi

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

567,000 € 5296 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Priestranný 4-izbový byt s výhľadom na mesto - Nová Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 121.8 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt v obľúbenom projekte Nová Koliba, ktorý spája mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

640,000 € 5255 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Priestranný 4i byt v Novom meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Sibírska | 90 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Priestranný 4i byt v Novom meste na prenájom Byt bol rezervovaný a m

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

ŽIVOT NAD MESTOM: EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S OČARUJÚCOU PANORÁMOU BRATISLAVY

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 133.7 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte a prvé, čo uvidíte, je Bratislava rozprestretá pod vami. Vyc

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4480 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Neibrs | REZERVOVANÉ | 3,5 izb byt vedľa Mladej Gardy, 2 x loggia, samostatné izby, pôvodný stav, komora

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Smikova | 67 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave s výborným pôdoryso

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3866 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ- 3,5 izb.byt, Teplická ulica, 80 m2 plus zasklená loggia a balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 80 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt po čiastočnej rekonštruk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3938 €/m²

4-IZB. BYT V POKOJNOM PROSTREDÍ KOLIBY, BA III - KOLIBA, ID: 0434

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 103 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný v pokojnej čast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie