Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

Na predaj - 4i byt Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 100 m²

BOND Reality ponúka na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v modernej bytovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3700 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Babony TRE | Nadštandardný byt na Kolibe s výhľadom a terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 173 m²

TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lok

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 5491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centru

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,221 € 4323 €/m²

4 izbový byt v kľudnej obytnej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 63.27 m²

V zastúpení majiteľky ponúkame na predaj 4 izbový byt ( pôvodne 3 izbový ) s rozlohou takmer 63

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,500 € 4054 €/m²

Predaj 4 izbového bytu- Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s celkovou podlahovou plochou 95 m² a log

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Reprezentatívny 4-izbový byt na Kramároch na Bardošovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 173 m²

Priestranné bývanie pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Tento veľkometrážny byt na prestíž

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Nový 4izb. byt s veľkou loggiou a 2x WC po úplne novej rekonštrukcii, vedľa ZŠ Za Kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Predaj priestranného 4 izb. bytu po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,999 € 4037 €/m²

člen NARKS

RADO | 4 izbový penthouse 165m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 112 m²

Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

809,990 € 7232 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 155m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 138 m²

4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

712,800 € 5165 €/m²

RADO | 4-izbový byt 95m2 + záhrada | Vinohrady-Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Koziarka | 95 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jedn

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,100 € 4201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Ce

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6250 €/m²

METROPOLITAN I Exkluzívny 4i byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 172 m²

METROPOLITAN I Exkluzívny 4i byt s veľkou terasou Exkluzívny 4-izb byt vo vile s 2 terasami a

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Luxusný 4i byt na prenájom v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 150 m²

METROPOLITAN │Luxusný 4i byt na prenájom v Bratislave Luxusný 4-izbový byt v Bratislave na pr

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl.parašutistov | 72 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste Byt bol rezervovaný a m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie