4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²
HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú
495,000 € 4945 €/m²
4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²
HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan
549,000 € 3539 €/m²
4 izbový byt | Zátišie | 120 m²
Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r
449,000 € 3742 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 108 m²
Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy
589,990 € 5463 €/m²
4 izbový byt | Strážna | 112 m²
Na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica Ponúkame
1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko
550,000 € 4816 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²
789,750 € 4585 €/m²
4 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
4 izbový byt | Strážna | 156 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr
770,000 € 4936 €/m²
4 izbový byt | Magurská | 100 m²
Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8
449,900 € 4499 €/m²
4 izbový byt | Višňová | 190.59 m²
Hľadáte pre rodinu viac než len byt? Objavte 𝟏𝟗𝟎 m² dizajnového priestoru na Kramároch, ktorý s
689,000 € 3615 €/m²
4 izbový byt | Kováčska | 114 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt s 2 parkovacím
1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hlavná | 170 m²
HERRYS - Na prenájom jedinečný 4-izbový byt s terasou v RD na Kolibe Realitná kancelária HERRY
Cena dohodou
4 izbový byt | Ľudové námestie | 110 m²
Štýlové 4-izbové bývanie v mestskom dome so záhradkou s udržiavanou zeleňou – príjemná lokalita
1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ovručská | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.
337,221 € 4323 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 99 m²
Priestranný štýlový 4- izbový byt na prenájom v Novom meste je situovaný na 4. poschodí (z 5) v
1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Frankovská | 122 m²
Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez
690,000 € 5656 €/m²
4 izbový byt | Bárdošova | 80.5 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 4-izbo
299,990 € 3727 €/m²
4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²
R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o
259,000 € 3809 €/m²
4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²
Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st
378,000 € 3718 €/m²
4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W
499,900 € 5932 €/m²
4 izbový byt | Sibírska | 82 m²
Ponúkame na prenájom pekný 4 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto – Sibírska ul. Výmera bytu je
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Horska | 168 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u
659,000 € 3923 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.