SVOBODA & WILLIAMS | 113373 | Štvorizbový byt s loggiou v pôvodnom stave na Kuklovskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Kuklovská | 97 m²

Štvorizbový byt s loggiou v pôvodnom stave sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží murovaného bytov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

350,000 € 3608 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

BA IV. Na prenájom 4 izbový byt v Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Líščie údolie | 115 m²

Popis • 4izbový byt pri lesoparku • úžitk. plocha 115 m2 • balkón, loggia • 1 .poschodie • Zari

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

H.MELIČKOVEJ | 4-izbový byt 79m2, 2loggie, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 79.51 m²

Novinka v ponuke YAMI • DOMI!! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

286,000 € 3597 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

465,000 € 3720 €/m²

Veľkorysý, svetlý 4i byt 161m2,s veľkou terasou, lodžiou a 2x parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 161 m²

EXPAT EXPERTS | Veľkorysý, svetlý 4i byt 161m2, s veľkou terasou, lodžiou a 2x parkovaním Disp

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný 4i byt 108m + 2x veľká loggia, Adámiho ul., začiatok Karlovej Vsi, 6/7p., veľký šatník, na skok do centra, DOBRÁ ADRESA,aj ako investícia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ATRAKTÍVNY 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 115 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

678,000 € 5896 €/m²

Slnečný 4-izbový byt v štandarde s kuchynskou linkou a nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 89 m²

Tento 4-izbový byt je silnou voľbou pre rodinu, ktorá chce priestor, svetlo a kvalitnú dispozíc

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,990 € 5393 €/m²

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj priestranný 4 izbový byt 124,93 m² v uzavretom zelenom areáli s ihriskom – Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Bedľová | 124.93 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 4 izbový byt s veľkorysou výmerou 124,93 m², situovaný na mimoriadn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,000 € 4795 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

=REZERVOVANÉ= PREDAJ, MODERNÝ 4-IZB BYT S PARKOVACÍM STÁTÍM V NOVOSTAVBE CUBICON GARDENS, 97M2, RUDOLFA MOCKA, BRATISLAVA - KARLOVA VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 96 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj moderne zariadený 4-izbový byt s b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 3906 €/m²

Jedinečný 4-izbový byt s terasou v komplexe Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 186 m²

Jedinečný južne orientovaný 4-izbový byt s rozlohou 124 m2 a priestrannou terasou 62 m2 sa nach

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VALEN | Jedinečný 4-izbový byt v projekte Cubicon s parkingom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 91.53 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4-izbový byt v obľúbenom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: 4-izbový byt vo výbornej lokalite - neďaleko Železnej studničky

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 69 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3768 €/m²

4 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 82 m2, na predaj vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt s úžitkovou plochou 82 m2. Byt sa nachádz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

279,980 € 3414 €/m²

4- izbový penthouse s terasou v blízkosti Líščieho údolia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 153 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (153 m2) s terasou (11,36 m2) sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

600,000 € 3922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt na predaj v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Pod Rovnicami | 95 m²

4-izbový byt s rozlohou 95,8 m2 a loggiami sa nachádza na ulici Pod Rovnicami v Karlovej Vsi.

Publikované: 28.07.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3579 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie