Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s veľkou lodžiou, pivnicou a parkovaním v projekte Cubicon II

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²

Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

399,900 € 4543 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 4076 €/m²

Top
Top

Priestranný 4 izb. byt, JURIGOVO NÁM.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 77.53 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

277,900 € 3584 €/m²

4 izb. byt, Jurigovo nám. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 78 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

299,900 € 3845 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO, KARLOVA VES – HLAVÁČIKOVA UL.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 144.41 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nadčasový a priestranný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom na Rakús

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

532,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

Nadštandardný 4i byt 175m2, veľká terasa, 2xparking, KARLOVESKÉ RAMENO

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 123 m²

EXPAT EXPERTS I Nadštandardný 4i byt 175m2, veľká terasa, 2xparking, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozí

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Veľký 4 izbový byt s veľkou terasou, 2 X garážové státie, 2X pivnica, BA IV, Karlova Ves, len 10 minút BIS

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Karloveská | 141 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny priestranný 4 izbový byt s veľkou terasou v lokalite Bratislava

Publikované: 01.08.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,499 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

HLAVÁČIKOVÁ, 4-i byt, 295 m2 – NAJVÄČŠÍ byt medzi 4-i bytmi, GARÁŽ, tichá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,900 € 2034 €/m²

Prenájom veľkého zariadeného 4 izbového bytu Ľud.Fullu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom v zastúpení majiteľa pekný 4 izbový - zrekonštruovaný a zariadený byt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

WFG | Na prenájom zariadený 4-izbový byt s terasou, garážovým státím a pivnicou v novostavbe

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 111 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 4-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 4 izb byt pred kolaudáciou BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

489,900 € 5468 €/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

Nová cena!4i byt - 151 m2 -možnosť dokúpenia 2garáží-4 park

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického 1A | 151 m²

NOVÁ CENA! Predaj: 4-izbový byt 151m2 s možnosťou kúpi 2 garáží – spolu 4 parkovacie miesta v

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izový byt, 151 m² - prispôsobíte si presne podľa seba

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 151 m²

„4 izový byt, 151 m², ktoré si prispôsobíte presne podľa seba“ Tento byt nekupujete pre to,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

AVENUE | predaj moderny 4 izbový byt, Stare Grunty, Bratislava IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 94.83 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5061 €/m²

AVENUE | predaj 4 izbový byt s predzahradkou, Stare Grunty, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 90.87 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt s predzahradkou v n

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,900 € 5831 €/m²

Predáme 5 izb byt v Bratislave - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

NA PREDAJ UNIKÁTNY 4+1 izb.byt BA-Mlynská Dolina

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 0 m²

Ak ste fanúšikom moderných smart riešení, špičkových technológií a luxusných materiálov, tento

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 €

METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Karloveské rameno | 124 m²

METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním Slnečný 4-izbový byt situovaný na 5.

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Pekný 4-izbový byt s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Kolískova | 84 m²

METROPOLITAN │ Pekný 4-izbový byt s loggiou, Karlova Ves METROPOLITAN ponúka na prenájom zaria

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8507)