4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²
Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,
399,900 € 4543 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m
359,000 € 3740 €/m²
4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²
Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob
499,000 € 4076 €/m²
4 izbový byt | Jurigovo nám. | 77.53 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV
277,900 € 3584 €/m²
4 izbový byt | Jurigovo nám. | 78 m²
299,900 € 3845 €/m²
4 izbový byt | Hlaváčikova | 144.41 m²
Dr. Domov ponúka na predaj nadčasový a priestranný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom na Rakús
532,000 € 3684 €/m²
4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr
586,900 € 5059 €/m²
4 izbový byt | 123 m²
EXPAT EXPERTS I Nadštandardný 4i byt 175m2, veľká terasa, 2xparking, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozí
2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Karloveská | 141 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny priestranný 4 izbový byt s veľkou terasou v lokalite Bratislava
2,499 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²
Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou
599,900 € 2034 €/m²
4 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom v zastúpení majiteľa pekný 4 izbový - zrekonštruovaný a zariadený byt
1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 111 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 4-izbový
1,540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G
489,900 € 5468 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²
Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru
479,900 € 5398 €/m²
4 izbový byt | Jamnického 1A | 151 m²
NOVÁ CENA! Predaj: 4-izbový byt 151m2 s možnosťou kúpi 2 garáží – spolu 4 parkovacie miesta v
469,900 € 3112 €/m²
4 izbový byt | Jamnického | 151 m²
„4 izový byt, 151 m², ktoré si prispôsobíte presne podľa seba“ Tento byt nekupujete pre to,
469,900 € 3112 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 94.83 m²
Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt v novostavbe v loka
479,900 € 5061 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 90.87 m²
Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt s predzahradkou v n
529,900 € 5831 €/m²
4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.
289,000 € 3211 €/m²
4 izbový byt | Jamnického | 200 m²
Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr
Info v RK
4 izbový byt | Staré Grunty | 0 m²
Ak ste fanúšikom moderných smart riešení, špičkových technológií a luxusných materiálov, tento
1 €
4 izbový byt | Karloveské rameno | 124 m²
METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním Slnečný 4-izbový byt situovaný na 5.
2,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Kolískova | 84 m²
METROPOLITAN │ Pekný 4-izbový byt s loggiou, Karlova Ves METROPOLITAN ponúka na prenájom zaria
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.