EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3,5-izbový mezonet 100m2 v meste Žilina- Závodie

Reality Žilina

3 izbový byt | 100 m²

Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2399 €/m²

Top
Top

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Reality Žilina

3 izbový byt | Dolná | 125 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,990 € 2560 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

Top
Top

TOCA real – 3IZB. BYT SO ZÁHRADKOU a parkovaním - 2. ETAPA Bytča - Hliník nad Váhom

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčianska | 100 m²

TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

139,900 € 1399 €/m²

TOCA real – predaj bytu v Bytči – Sídlisko - Thurzova ulica - blízko centra

Reality Žilina

3 izbový byt | 79.42 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj pekný byt v Bytči na Sídlisku – Thurzova ulica. Byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Žilina

189,500 € 2386 €/m²

Na predaj štýlový 3-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká | 143.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 3-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

299,900 € 2091 €/m²

Rezervácia 3-izbový byt Žilina Hliny

Reality Žilina

3 izbový byt | Salezianska | 65 m²

Rezervácia Romdom Reality ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáva

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

195,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový strešný 3-izbový byt s priestrannou terasou v projekte Scenéria Žilina (505)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 138.07 m²

Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt (505) na najvyššom podlaží s úžitkovou plochou 77,84 m

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

331,900 € 2048 €/m²

Moderný 3-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (207)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 86.12 m²

Hľadáte pokojné mestské bývanie v blízkosti prírody s moderným dizajnom a komunitnou atmosférou

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

267,900 € 2853 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom na Žilinu (504)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 117.53 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie na najvyššom podlaží, ktoré spája pohodlie mestského života s dot

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

315,900 € 2506 €/m²

3-izbový byt 107 so záhradou, terasou a balkónom – Scenéria Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 136.89 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame priestranný 3-izbový byt s vlastnou záhradou, ktorý spája v

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,900 € 2300 €/m²

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 58 m²

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8 Predáme nebytový priestor na ul. Kamenná v Ži

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1931 €/m²

Nadštandartný 3 - izbový byt s balkónom a dvomi loggiami /67+10 m2/ Žilina - Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | 77 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 67 + 10 m2 / po kompletnej re

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

263,500 € 3422 €/m²

3 - izbový byt s balkónom v centre mesta /93,4 m2/ Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 93.4 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 93,4 m2 / po kompletnej rekon

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,000 € 3362 €/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 3100 €/m²

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

287,000 € 3588 €/m²

Kompletná rekonštrukcia_3 izb. byt s balkónom /67m2/ Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Oravská | 67 m²

3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,900 € 3730 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT UL. KAMENNÁ

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 59 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 3 - izbový byt o výmere 59 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1898 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina-Hliny 5

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 2500 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina Závodie 90 m2, loggia

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 90 m²

Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

275,000 € 3056 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie