PREDAJ 3IZB. BYT STRED, POVAŽSKÁ BYSTRICA, ZĽAVA !

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

PREDAJ 3 IZB.BYT S PARKOVACÍM MIESTOM, POV.BYSTRICA, ZĽAVA!

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²

Ponúkame na predaj útulný nový 3-izbový byt s balkónom a s vlastným parkovacím miestom v Považs

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

153,600 € 2104 €/m²

3i byt Lánska komplet prerobený

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj krásny a kompletne moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Lánskej v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

155,000 € 2153 €/m²

Na predaj - 3i BYT s loggiou - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na prvom poschodí panelovej b

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Považská Bystrica

114,000 € 1676 €/m²

Kúpou voľný - 3i BYT v obľúbenej časti - "HÁČKA" Pb

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 68m². Nachádza sa na 6tom poschodí panelového b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

134,000 € 1971 €/m²

NA PREDAJ / Kompletne zrekonštruovaný 3+kk izbový byt / Rozkvet - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 67 m²

NA PREDAJ: zrekonštruovaný 3+kk-izbový byt | Považská Bystrica – Rozkvet (pri Helenkách) Ponú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované! Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. Byt disponuje rozloho

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ - Príjemný 3 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Rozkvetu v Považskej

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

134,000 € 1971 €/m²

PRENÁJOM SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA ROZKVETE

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 64 m²

Hľadáte bývanie s príjemnou atmosférou, kde sa môžete ihneď nasťahovať a kochať sa krásnymi výh

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA SNP – BALKÓN, PIVNICA A KOMFORTNÉ BÝVANIE

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Nastal pre Vás čas nájsť si vlastné bývanie alebo rozšíriť svoje portfólio investícií? Nech už

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

145,000 € 2071 €/m²

3-izbový byt s balkónom – Mládežnícka ulica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 68.55 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, svetlý a udržiavaný 3-izbový byt situovaný vo tichej lokalite Stro

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

147,910 € 2158 €/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 85 m²

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvoma loggiami.Dajte prednosť bývaniu, k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM V TOP LOKALITE STRED

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI NA PRENÁJOM V TOP LOKALITE STRED – POVAŽSKÁ BYSTRICA

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Krásny svetlý 3-izbový byt v tichej lokalite PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 70.72 m²

Spoločnosť TUreality ponúka na predaj krásny a útulný 3-izbový byt v tichej lokalite Považskej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

185,000 € 2616 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PRENÁJOM | Priestranný 3-izbový byt s balkónom | Nemocničná ul., Považská Bystrica | Ihneď voľný

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nemocničná | 63 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt s balkónom (3,5 m²) v jednej

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A ZÁHRADKOU V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | M. Kukučína | 83 m²

Bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu. Ponúkame na predaj výnimočný 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

3-IZBOVÝ BYT V SRDCI MESTA POVAŽSKÁ BYSTRICA S 2 LODŽIAMI

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka výnimočný 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Považská Bystrica - ide

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,000 € 1976 €/m²

REZERVOVANÝ Krásny slnečný byt, ktorý si zamilujete

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 81 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta s balkónom. Byt prešiel

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

157,000 € 1938 €/m²

VÝMENA 3-izbového bytu na Strede za 1-izbový byt v Povaýskej Bystrici s doplatkom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

VÝNOSNÝ 3-IZBOVÝ INVESTIČNÝ BYT

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 70 m² vrátane

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

126,000 € 1800 €/m²

3-IZBOVÝ BYT PO PRERÁBKE – ROZKVET, VHODNÝ NA BÝVANIE HNEĎ.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

128,990 € 1897 €/m²

Centrum mesta + tri lodžie - bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 85 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj | 3-izbový byt | Považská Bystrica | 64m² | kompletná rekonštrukcia panoramatickým výhľadom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 64 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný a klim

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

159,990 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prerobený 3i Mládežnícka 71m2 + 12m2 balkón na predaj

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 71 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený a dispozične zmenený 3-izbový byt o výmere 71m2 + 12m2 b

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

144,900 € 2041 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie