RK01021489 Byt / 3-izbový (predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,900 € 1987 €/m²

RE01031282 Byt / 3-izbový (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 3 - izbový byt o výmere 69 m2 na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

3-izbový byt na predaj, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Považská Bystrica | 67 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj veľmi vkusne a prakticky zrekonštruovaný 3-izbový byt na

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3-izbový byt 83m2 na predaj v centre mesta s dvoma lodžiami

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

*****Reality Alpia*****:Predaj priestranného 3-izbového bytu s 2 lodžiami v centre Považskej By

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3-izbový byt komplet s garážou a záhradkou. Výhoda nízke náklady – Jesenského, P.B.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 103 m²

*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom ( GARÁŽ a

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Predaj 3-izbový byt Rozkvet, murované jadro

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 64 m²

Reality Alpia: ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku Rozkvet s rozlohou 64 m2. Byt s

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

123,300 € 1927 €/m²

3- izbový byt STRED,2x loggia,mur. jadro,84,6 m2, VÝMENA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 84.6 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3IB s PEKNÝM VÝHĽADOM, ROZKVET

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,500 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3IB s VEĽKOU LOGIOU, SNP,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

161,990 € 2382 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 - izbový byt Považská Bystrica - centrum s garážou

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Považskej Bystrici. Nachádza sa v širšom centre mesta, v malo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

179,000 € 2210 €/m²

3 - izbový byt Považská Bystrica - Rozkvet

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Helenky na Rozkvete. Byt má výmeru 71m2 a nachádz

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

189,000 € 2662 €/m²

3-izbový byt s loggiou v obľúbenej časti Rozkvetu, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 69 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s obľúbenou dispozíciou,

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

138,000 € 2000 €/m²

HĽADÁME pre klienta 3i byt s balkónom, POVAŽSKÁ BYSTRICA - Lánska, SNP

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v POVAŽSKEJ BYSTRICI, ulica Lánska

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

135,000 €

člen NARKS

Súrne hľadám pre klientku 3-izbový bezbariérový byt v Pov. Bystrici

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 65 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2108 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Novostavba 3i bytu v krásnom prostredí, 84m2, PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²

🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

204,900 € 2439 €/m²

Na predaj! 3-izbový byt s garážou Považská Bystrica-centrum

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | . | 85 m²

✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

178,999 € 2106 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3i byt, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²

🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

194,900 € 2745 €/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

140,000 € 2000 €/m²

PRENÁJOM-3 IZBOVÝ BYT,73 m2, ul. SLÁDKOVIČOVA, POV. BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova | 73 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý, nový 3 - izbový byt v Považskej Bystrici na ulici Sládkovičova.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,000 € 1929 €/m²

PREDAJ-TOP 3 IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI,STRED,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 81 m²

BuBy reality ponúka na predaj 3 - izbový byt s veľkorysou výmerou s dvoma balkónmi, s výbornou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

171,900 € 2122 €/m²

PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM, POV.BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²

Ponúkame na predaj útulný nový 3-izbový byt s balkónom a s vlastným parkovacím miestom v Považs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

153,600 € 2104 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie