Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v Poprade Juh 3

Reality Poprad

3 izbový byt | Záborskeho | 65.23 m²

Realitná kancelária Centrumreal Vám exkluzívne ponúka slnečný a priestranný 3-izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2530 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 69 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, s celkovou plochou 69 m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

163,900 € 2375 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný Byt-inšpirácia, výnimočnosť, exkluzivita, 80m2

Reality Poprad

3 izbový byt | Štefánikova | 88 m²

Výnimočný Byt-inšpirácia, výnimočnosť, exkluzivita Na predaj: 3-izbový byt s čarovnou atmosfér

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Poprad

Info v RK

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poprad, Kvetnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poprad

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izb.byt s balkónom po rekonštrukcii, ul. Hraničná, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcií na Hraničnej ulici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVÁCIA- Exkluzívna na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisku Nový juh, ul. Jesenná

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 76 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlis

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

150,000 € 1974 €/m²

REZERVOVANÉ, 3-izbový byt s loggiou, 75 m2, Poprad, ul. Zimná,

Reality Poprad

3 izbový byt | Zimnná | 75 m²

Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX, ponúka

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi Ponúkame na predaj 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

164,000 € 2523 €/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbového bytu Poprad - Matejovce s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 75 m²

Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

Predaj, 3-izbový byt s balkónom v blízkosti centra mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 65 m²

Predám zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na ulici Tomášikova, sídlis

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

157,500 € 2423 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3 IZBOVÝ BYT 70 M2, LODŽIA, ŠOLTÉSOVEJ, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Šoltésovej | 70 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, čiastočne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

154,990 € 2214 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s veľkou lodžiou, sídlisko Západ, Podtatranská ul., Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Podtatranská | 75 m²

Ponúkam vám na predaj čiastočne zrenovovaný a dispozične zmenený 3-izbový byt s veľkou lodžiou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,500 € 2073 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN |Podnikateľský priestor / byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Trojizbový bezbariérový byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám na predaj ponúka lukratívny bezbariérový 3-izbový byt v širšom centre Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj slnečný 3-izbový byt s loggiou v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 75 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky slnečný 3-izbový byt. Veľkým benefitom tejto nehnuteľn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2333 €/m²

člen NARKS

Na predaj exkluzívne 3 izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Šrobárova | 68 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s celkovou plochou 6

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

173,000 € 2544 €/m²

3 izbový byt + garáž, Poprad, Okružná ul.

Reality Poprad

3 izbový byt | 61 m²

AK HĽADÁTE BYT S VÝBORNOU LOKALITOU, nízkymi nákladmi, vlastným kúrením a obrovským potenciálom

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

177,000 € 2902 €/m²

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT - POPRAD, SÍDLISKO JUH

Reality Poprad

3 izbový byt | 76 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2092 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na krok do centra - TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa v centre Popradu.

Reality Poprad

3 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,000 € 3415 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe – Karpatská Residence, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 88 m²

Hľadáte bývanie v štýlovej novostavbe s výbornou polohou a výhľadom, ktorý vás neomrzí? Ponúkam

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

327,000 € 3716 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (764)
Upresniť hľadanie