Na prenájom priestranný 3 izbový byt s balkónom v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Veľkomoravská | 71.37 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom priestranný 3- izbový byt s balkónom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Malacky

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | ulica | 81.36 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s ba

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Malacky

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izbový byt Cesta mládeže - Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | Cesta mládeže | 61 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Cesta mládeže

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,000 € 2443 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný trojizbový byt v Malackách, lokalita nerozhoduje, p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 € 2206 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Malacky, Centrum

Reality Malacky

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

169,990 € 2698 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Platba v hotovosti. Cena

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Malacky

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Malacky. Cena max. do 160.000,-€.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Malacky

160,000 € 160000 €/m²

PREDANÉ JKV REAL Vám ponúka pekný, priestranný, slnečný 3 izbový byt na predaj v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | 67 m²

3D: https://my.matterport.com/show/?m=THjbB4TARhi JKV REAL Vám ponúka pekný, priestranný, sl

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

162,000 € 2418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JKV REAL Vám ponúka pekný, priestranný 3 izbový byt na predaj v Centre Malaciek

Reality Malacky

3 izbový byt | Malacky | 76 m²

JKV REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Malacky. Ponuka: Na Predaj 3-izbový byt v centre

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

169,000 € 2224 €/m²

JKV REAL prenájom 3-izbový, priestranný byt v centre Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | Bernolákova | 81 m²

JKV REAL Vám ponúka na prenájom 3-izbový, priestranný byt v centre Malacky Základné informáci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Malacky

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 - izbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkame na PREDAJ PRÍJEMNÝ 3-izbový byt v pokojnej časti Malaciek na ulici Cesta mládeže. BYT

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,000 € 2443 €/m²

Severin Residence | 3izb. byt | podzemné parkovanie | byt s terasou

Reality Malacky

3 izbový byt | Kláštorné námestie | 105.27 m²

Byt, ktorý dáva zmysel polohou, priestorom aj riešením. V úplnom centre Malaciek, v najnovšom

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 25.01.2026
Byty na predaj Malacky

310,000 € 2945 €/m²

3 izb. byt v Novostavbe Severin | Centrum Malacky | Podzemný parking

Reality Malacky

3 izbový byt | Kláštorné námestie | 105.27 m²

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 25.01.2026
Byty na predaj Malacky

310,000 € 2945 €/m²

3-izbový byt s veľkou terasou v projekte Corvus Atrium – nová etapa

Reality Malacky

3 izbový byt | Na Majeri | 65.76 m²

Po úspešne zrealizovanej a dnes už obývanej prvej etape projektu Corvus prichádza jeho pokračov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

195,500 € 2973 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 68.3 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v Malackách v samotnom centre mesta, na Záhorackej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

195,000 € 2855 €/m²

Na prenájom veľký 3-izbový byt v rodinnom dome v Malackách.

Reality Malacky

3 izbový byt | Štúrova | 82 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný samostatný 3-izbový byt situovaný v rodinnom dome na Štúrov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Malacky

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 61 m²

SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia Ponúkame na predaj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Malacky

164,990 € 2705 €/m²

NA PREDAJ! Novostavba 3 izbový mezonet v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Pezinská | 133 m²

Predstavuje moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efektív

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

309,999 € 2331 €/m²

Na prenájom 200 m2 3-izbový byt so saunou

Reality Malacky

3 izbový byt | Radlinského | 200 m²

NA PRENÁJOM – VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT SO SAUNOU A JACUZZI Radlinského ulica - centrum mesta P

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Malacky

1,400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Plne zariadený 3.izb.byt ( 76 m2) na prenájom v Malackách s loggiou.

Reality Malacky

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 76 m²

Diana Novotná 0905 194 940, email: novotna.diana@gmail.com ponúka: - Na PRENÁJOM 3.izb.byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Malacky

880 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt centrum Malaciek

Reality Malacky

3 izbový byt | Bernolákova | 77.9 m²

Ponúkame na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 3-izbový byt v Malackách. Nehnuteľnosť pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Predaj I 3 izbový byt po rekonštrukcii v Malackách

Reality Malacky

3 izbový byt | Ferdiša Kostku | 80 m²

Predaj 3 izbového bytu v Malackách na ulici Ferdiša Kostku v centre Malaciek. Byt ponúka dispoz

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2izbový byt v centre mesta, platba v hotovosti.

Reality Malacky

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 16.05.2017 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na kúpa Malacky

77,000 €

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt s týmito parametrami : • kompletná rekonštr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Malacky

155,000 € 2385 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie