Exkluzívne na predaj moderný 3 izbový byt v Malackách, ulica F.Malovaného

Reality Malacky

3 izbový byt | F. Malovaného | 68 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka exkluzívne na predaj , moderný ,zrekonštruovaný a plne zar

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

178,000 € 2618 €/m²

NA PREDAJ - veľký a slnečný 3 izbový byt v Malackách - sídlisko Juh

Reality Malacky

3 izbový byt | F. Malovaného | 84 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ veľký 3 izbový byt na ulici F. Malovaného v meste M

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Malacky

220,000 € 2619 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj kompletne zariadený 3-izbový mezonet v meste Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 66 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový mezonet v novostavbe v meste Malacky na ul

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Malacky

199,000 € 3015 €/m²

Na prenájom priestranný 3-izbový byt s lodžiou v obľúbenej časti Malaciek

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 76 m²

DeveloX Reality vám exkluzívne ponúka na prenájom slnečný 3-izbový byt s rozlohou 76 m², situov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Malacky

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 3-izbový byt s presklenou lodžiou

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 76 m²

DeveloX Reality vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a moderne riešený 3-izbový byt, k

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Malacky

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne bývanie s predzáhradkou a vlastným parkovaním v srdci Malaciek

Reality Malacky

3 izbový byt | Veľkomoravská | 79 m²

DeveloX Reality vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštruovaného 3-izbovéh

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Malacky

222,000 € 2810 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3-izbový bungalov v obci Veľké Leváre

Reality Malacky

3 izbový byt | 60 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 3-izbového bungalovu v obci Veľké Leváre

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Malacky

170,000 € 2833 €/m²

BOSEN| zariadený 3 izbový byt s predzáhradkou, novostavba Rohožník

Reality Malacky

3 izbový byt | 78 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v 7 ročnej novostavbe, s vlas

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

235,000 € 3013 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na prenájom 3 - izbový luxusný byt City Residence Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | Jána Kalinčiaka | 65 m²

LUXUSNÝ 3-izbový byt v novostavbe City Residence + 2x parkovanie Základné informácie: Lokalit

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Malacky

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 3 -izbový centrum Malé námestie

Reality Malacky

3 izbový byt | Malé námestie | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v centre mesta Malacky na Malom námestí, prerobený, zariaden

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 10.10.2024
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SÚRNE- hľadáme na kúpu/predaj 3.izb.byt celé Záhorie

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 70 m²

- Diana Novotná hľadám pre svojich klientov: - Pre našich klientov STÁLE súrne hľadám 3. izb.

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Malacky

180,000 € 2571 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie