Na predaj 3-izbový byt na Jazere, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Rovníková | 57 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 3-izbový byt na Rovníkovej ulici v mes

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,500 € 3325 €/m²

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

NA PRENÁJOM - Čiastočne zariadený 3-izbový byt na začiatku Jazera - Amurská ul.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Amurská | 68 m²

„Ste seriózny jednotlivci, pár či rodina a hľadáte si do podnájmu 3-izbový byt s výbornou občia

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3izb. byt s logiou 72 m2, ul. Azovská, KE Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Azovská | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach - Nad jazerom, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 2778 €/m²

Priestranný 3 i byt, 2. p., 70 m2 + 6 m2 loggia, Sputniková, Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Len u nás ponúkame na predaj komfortný 3 izbový pražský typ bytu nachádzajúci sa na ul. Sputnik

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

244,000 € 3486 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BUKOVECKÁ, KOŠICE-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,000 € 2779 €/m²

3 izb byt Nad Jazerom, Meteorova, 68 m2, Rekonštrukcia, lodžia, 3/12p., zariadenie, 2x výťah, VIDEO obhliadka

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Meteorová | 68 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja 3 izbového bytu. Ponúkame pekný, moderný, 3

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,000 € 2926 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Košice, Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Jenisejská | 52 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 3846 €/m²

Na predaj 3-izbový byt Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | 52 m²

F016-113-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku Nad jazerom

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

203,000 € 3904 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3i byt na začiatku sídl. nad Jazerom v Košiciach. Bli

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Košice-Nad jazerom

180,000 € 2571 €/m²

Predaj 3-izbový byt s loggiou | Nad jazerom, Rovníková ulica

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Rovníková | 57 m²

Ponúkam na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt o výmere 57 m² vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,500 € 3325 €/m²

REZERVOVANY 3 Izbový byt, 68,5m2, ul.Čiernomorská, Košice- Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Čiernomorská | 68.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Čiernomorská v Košiciach. Byt prešiel čiastočnou reko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

196,000 € 2861 €/m²

3 izbový byt, 72m2, lodžia, ul. Azovská, Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Azovská | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na Azovskej ulici v Košiciach. Byt prešiel čiastočn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

200,000 € 2778 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 izb. byt s loggiou, KOMPL. REK., zariadený, Stálicová ul., Košice - Nad Jazerom.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Stálicová | 65 m²

REZERVOVANÉ !!! Tento 3-izbový byt s loggiou "na Jazere" je vhodný pre každého. Majitelia si d

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

211,900 € 3260 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Čingovská | 74 m²

Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,999 € 2703 €/m²

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

NA PRENÁJOM 3-IZBOVÝ SLNEČNÝ BYT NA SÍDLISKU NAD JAZEROM V KOŠICIACH S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU DO MESTA

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Kaspická | 55 m²

Realitná kancelária MELIOR REALITY by Braňo čuri ponúka na prenájom útulný a slnečný 3-izbový b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDAJ, 3-izb. byt, čiastočná rekonštrukcia, Nám. kozmonautov, 55 m2, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Námestie Kozmonautov | 55 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Adresa: Námestie kozmonautov, sídlis

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,900 € 3453 €/m²

NOVÁ PONUKA – 3 IZBOVÝ BYT NA SÍDLISKU NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | 65 m²

TU reality ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nad jazerom o výmere 65 m² s balkónom. Byt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena na vyžiadanie

rezervované - Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisko Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Polárna | 65 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

191,500 € 2946 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s loggiou | Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Uralská 12 | 64 m²

Štýlové mestské bývanie v 3-izbovom byte V exkluzívnej a vyhľadávanej časti mesta ponúkame štý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

207,800 € 3247 €/m²

Predaj slnečného 3 izb. bytu Nad Jazerom - Sputnikova ul., rekonštrukcia, OV.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Sputníkova | 69 m²

Pokiaľ hľadáte slnečný byt v lokalite Košice - Nad Jazerom za zaujímavú cenu, neprehliadnite tú

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,900 € 2752 €/m²

3 izb. byt komplet TOP rekonstrukcia na Jazere

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | 65 m²

TU reality ponúka na predaj kompletne a luxusne zrekonstruovany 3 izb. byt na sídlisku Nad jaze

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,999 € 2923 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (776)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie