SVOBODA & WILLIAMS | 111262 | Moderný trojizbový byt s balkónom na predaj

Reality Komárno

3 izbový byt | 78.85 m²

Moderný trojizbový byt s balkónom sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projek

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Komárno

176,836 € 2243 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111263 | Moderný trojizbový byt s balkónom na predaj

Reality Komárno

3 izbový byt | 76.05 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Komárno

170,821 € 2246 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie