Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

335,000 € 4456 €/m²

Top
Top

Štýlové podkrovné bývanie s charakterom - 3 izbový byt Osadná ulica Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Osadná | 68 m²

Inzerát je aktuálny až do zmazania. Ponúkame na predaj jedinečný podkrovný byt s neopakovateľ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,600 € 3662 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP! Predám 3 izb. byt s balkónom, po komplet rekonštrukcii, Kyjevská 2, BA-NM

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kyjevská | 56 m²

Predám menší 3 izbový byt po komplet rekonštrukcii, s rozlohou 56 m², s balkónom, ktorý sa nach

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 3-izbový byt s lódžiou a výhľadom, Račianska, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 3899 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. byt JAHODOVÁ ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohr

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4209 €/m²

NA PREDAJ KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT - TEPLICKÁ UL.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 62.68 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4067 €/m²

Novinka
Novinka

3. izbový byt pri Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

Na predaj | Moderný 3-izbový byt pri Tehelnom poli – Bratislava Ponúkame na predaj štýlový a ko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4970 €/m²

Veľkorysý 3 izbový byt s balkónom s moderným dizajnom a s nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3706 €/m²

Penthouse s dvomi terasami, výťahom a záhradou /125m2/ v rodinnom dome_Zátišie, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 125 m²

3D prehliadka Penthouse-u na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=vsdS34HzcUP Exkluz

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 3599 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Nobelova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

321,000 € 3963 €/m²

Na predaj priestranný 3i byt blízko Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ukrajinská | 92 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v Bratislave Ukrajinská

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,900 € 3695 €/m²

Predáme 3 izb investičný byt na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 65 m²

Investičná príležitosť s dlhodobým stabilným nájomníkom – Nová Doba, Vajnorská ul., Bratislava

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113210 | Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²

Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

435,000 € 5365 €/m²

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 64 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,900 € 4217 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ byt s ideálnou dispozíciou a panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Uhrova | 88 m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,900 € 4203 €/m²

!REZERVOVANÉ!3-izb. byt na predaj po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 69.66 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – RAČIANSKA 50 Zenith Re

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,900 € 4018 €/m²

REZERVOVANÉ*** Predaj 2,5-izb. byt, 65 m2, ul. ČS parašutistov pri Slimáku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | ul. ČSl. parašutistov 9 | 65 m²

Na predaj tichý a priestranný 2,5-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite pri Slimáku, ČSl. P

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 3769 €/m²

3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus loggia 3 m2 v tehlovej stavbe Riazanská, Nové mesto, parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 66 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus logg

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3591 €/m²

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mesto, časť Vinohrady, na ulici Jahodová.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj priestranný 3-izbový kompletne zrekonštruovaný b

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4439 €/m²

Byt na predaj - ul. Pluhová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4146 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie