PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Top
Top

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí - nadštandard, novostavba, 2 lódžie, elektoranabíjačka na vlastnom parkovaciom státí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Líščie údolie | 106 m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí – priestor, svetlo a atmosféra, ktorú si zamilujete Hľadáte b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4245 €/m²

Forest Park - atraktívny 3 izbový byt pri Železnej studničke

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Mokrohajska cesta 10 | 82.63 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne zaujímavý byt s príjemnou dispozíciou vo výbornej lokalite

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 81 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 73,52 m2 a balkónom 7,8 m2 sa nachádza v rakúskej obci Wolfstha

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

285,000 € 3519 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie