Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

DIRECTREAL|3-izbový byt s výbornou dispozíciou a loggiou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adamiho | 71 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj praktický a svetlý 3-izbový byt s výmerou 64 m² (+7 m2 lo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3775 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

232,000 € 3683 €/m²

TOP MAKLÉR ponúka veľký 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s terasou v tichej lokalite.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3010 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj – zrekonštruovaný 3-izb byt s loggiou, 4 posch. dom, na ulici Ľ. Fullu Karlovka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 71 m²

IBA U NAS! Ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt 74m2 s lodžiou, v zateplenom b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3648 €/m²

**QREAL**Bývanie pri lese s mestom na dosah**možnosť GARÁŽE**

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 75.79 m²

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Karlova Ves – Dlhé diel

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3536 €/m²

Predaj 3 izbový priestranný byt Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája veľkorysý priestor, výborná lokalita a bezproblémové parkovanie?

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 150m2 byt+terasa+loggia

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 150 m²

ponúkame na predaj veľmi pekný zaujímavý slnečný 3-izbový byt s terasou na ulici Ludovíta Fullu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 2193 €/m²

VALEN | Krásny 3i byt s okúzľujúcim výhľadom, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova 41 | 70.31 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,900 € 4209 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÝ, VEĽKÝ, 3-IZB. BYT, 77m2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN, PÚPAVOVA ULICA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 77 m²

Ponúakme na predaj veľký 3-izbový byt s veľkou dennou zónou, Pupavová ulica, Karlova Ves Na pr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

274,990 € 3571 €/m²

Predaj priestranný 3-izbový byt Kresánková ulica - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na predaj svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v byt

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný a komplet zariadený byt s veľkým balkónom a pekným výhľadom vo výbornej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 71.56 m²

Directreal Smile - 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM – KARLOVA VES Ponúkame na predaj moderný a kompletn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

312,030 € 4360 €/m²

H.MELIČKOVEJ 3izb.byt-80m2,tehlový byt.dom,klimatizácia,garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3238 €/m²

PREDAJ, moderný 3-izbový byt 67 m2, balkón, Karlova Ves, Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 66.91 m²

*** Matterport: https://my.matterport.com/show/?m=5mvQuScvNjm *** Realitná kancelária Domov je

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3871 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 3i-byt s veľkou lodžiou, kumbálom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 4059 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný, elegantný 3i byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 72.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s dobrou atmosférou, výhľadom do tichej, kľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3517 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE PRECÍZNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB.BYT, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71.09 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť získať dokonalý domov pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,990 € 4079 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Tichý, veľkorysý 3i byt s dvoma loggiami a bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 69.75 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 3i byt pri lese s výhľadom do zelene. Or

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3713 €/m²

3 izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 63 m²

Na predaj je trojizbový byt v Karlovej Vsi.

 Bytový dom ma 4 nadzemné podlažia. Ponukaný byt

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3094 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie