3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²
Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte
215,000 € 2925 €/m²
3 izbový byt | J.Smreka | 65 m²
Directreal MM - Na predaj ponúkame 3-izbový byt po rekonštrukcii v mestskej časti Bratislava
199,900 € 3075 €/m²
3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS
214,980 € 2905 €/m²
3 izbový byt | Bystrická | 87 m²
NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance
325,000 € 3736 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²
Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb
234,900 € 2936 €/m²
3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.
239,900 € 3688 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz
219,000 € 4056 €/m²
3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí
234,900 € 3439 €/m²
3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 70.64 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný a kompletne zariadený 3-
304,900 € 4316 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 77 m²
RADOReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s celkovou výmerou 80 m², ktorý sa nachádza v zat
235,200 € 3055 €/m²
3 izbový byt | Mečíková | 70 m²
Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom vkusne zariadený a priestranný 3-izbový byt
740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jána Jonáša | 83 m²
BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor
199,000 € 2398 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
N105-113-EMJU Hľadáte útulný byt v Bratislave a máte radi prírodu? Ak áno, neprehliadnite tút
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Jána Jonáša | 72 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou bez zasklenia a pivnicou v
208,000 € 2889 €/m²
3 izbový byt | Opletalova | 96 m²
Dom rider kancelária Vám ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci
284,900 € 2968 €/m²
3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²
Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jána Smreka ktorý môže
239,900 € 3688 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 69.54 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulic
239,200 € 3440 €/m²
3 izbový byt | Jána Smreka | 60 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2- až 3-izbový byt v lokalite Devínska Nová Ves. Požia
Cena dohodou
3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul
239,900 € 3242 €/m²
3 izbový byt | Pavla Horova | 70 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -
212,000 € 3029 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²
Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej časti Bratislavy
211,990 € 3365 €/m²
3 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s krásnym výhľadom na
229,000 € 3578 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.