PRÍJEMNÝ 3 IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKEJ DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

217,000 € 3444 €/m²

REZERVOVANÉ. Prenájom nadštandardne zariadeného pet-friendly 3-izbového bytu s predzáhradkou – novostavba pri OC Bory Mall

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Michala Bučiča | 88 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne nový, moderne a útulne zaria

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj, priestranný 3-izbový byt s loggiou, 79 m2 + 3 m2 loggia, 6./12, KLIMATIZÁCIA, PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

245,000 € 3101 €/m²

BOSEN | 3- izbový byt v rezidenčnom projekte- Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

349,990 € 3977 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový atypický byt s priznaným krovom-Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

379,990 € 4318 €/m²

člen NARKS

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj priestranný 3i byt v Bratislave D.N.V. REZERVOVANÝ!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 66 m²

Ponúkame na predaj útulný, priestranný 3 izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,000 € 3621 €/m²

BOSEN | 3i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

474,990 € 6087 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s terasou v novostavbe ALTUM – komfort, príroda a komunitná atmosféra

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

297,000 € 3720 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i slnečný byt v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 4003 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i mezonet so záhradkou v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

494,990 € 4480 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe ALTUM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

310,500 € 3889 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i mezonet v štandarde v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 106.97 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

534,990 € 5001 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Zariadený 3 izbový byt, Bory, BA, 74,05 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Tomislava P. Kolakoviča | 74.05 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3 izbový byt na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen / 3 izbový byt s výhľadom na les v Projekte Byty Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

290,500 € 3263 €/m²

člen NARKS

Prenájom novostavby 3 izb. rodinného domu, Bratislava – DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadenú novostavbu 3 izb. rodinného domu na ul. Vukovarská

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,200 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

BAKOS GROUP | REZERVOVANÝ - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na les, loggiou a súkromím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt. Predsta

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3095 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (768)
Upresniť hľadanie