2 izbový byt | - | 0 m²
Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²
Realitná kancelária BF reality hľadá pre konkrétneho klienta stavebný pozemok na stavbu rodinné
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | - | 35 m²
Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²
HĽADÁM INVESTIČNÝ BYT V SENICI – KLIENT S HOTOVOSŤOU! Máte 1- alebo 2-izbový byt v Senici a zv
90,000 € 1800 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo
Cena dohodou
3 izbový byt | Gogoľova | 0 m²
Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch Na lokalite nezáleží
Cena dohodou
Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 247 m²
Rodinný dom na predaj v lokalite Slovenské Ďarmoty v okrese Veľký Krtíš Nehnuteľnosť v tichom,
299,000 € 1211 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta 1-izbový byt vo Vrábľoch na sídl. Lúky alebo Žitava. Podmienk
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre nášho konkrétneho klienta po predaji bytu hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre alebo v blízkom o
Cena dohodou
3 izbový byt | 77 m²
Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá
Cena dohodou
1 izbový byt | 37 m²
Pekné bývanie realitná kancelária hľada na predaj pre konkrétneho záujemcu byt v Brezne. Záuj
70,000 € 1892 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
165,000 € 1650 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Petržalské korzo | 0 m²
Pre svojho konkrétneho klienta hľadám okamžite na kúpu 3 izbový byt v Ba V- Petržalka, ul. Kop
Cena na vyžiadanie
Garsónka | 22 m²
Byt hľadám pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o kúpu garsónky v Žiari nad Hronom. Ak taký
Cena dohodou
2 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v Žiari nad Hronom. Bližšie informácie Vám rád
Cena dohodou
1 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu jednoizbový byt v Žiari nad Hronom. Cena dohodou, v záv
Cena dohodou
Garáž | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v Žiari nad Hronom - sídlisko ETAPA, centrum mesta, ul. Du
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta developerský projekt na akvizíciu, ideálne s vydaným stavebným povole
Info v RK
Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²
Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu alebo dlhodobý prenájom hotel, penzión, apartmánový dom a
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta samostatne stojacu budovu v Bratislave s rozlohou približne 650 až 75
Info v RK
Rodinný dom | 125 m²
🏡 HĽADÁME PRE KLIENTA – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM / PIEŠŤANY Ak zvažujete predaj svojej nehnuteľno
390,000 € 3120 €/m²
Dvojgarsónka | Nezadaná | 0 m²
Hľadám pre konkrétneho klienta, dvojgarsónku, prípadne dvojizbový byt v zrekonštruovanom stave.
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.