Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Na podlaží nezáleží v prípade výťahu. Cena

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

95,000 € 1583 €/m²

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. podlaží. Cena 50 000 - 70

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1167 €/m²

Kúpime!!! Garsónku v Senici

Reality Senica

Garsónka | 22 m²

Hľadáme pre nášho klienta garsónku. Záujemca uprednostní prerobenú a zariadenú garsónku. Balkón

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

75,000 € 3409 €/m²

Kúpime!!! Štvorizbový byt, Senica

Reality Senica

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v Senici. Klient uprednostní byt po kompletnej rekonštrukcii.

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

150,000 € 1786 €/m²

Kúpime!!! Dvojizbový byt v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | 49 m²

Hľadáme pre našich klientov dvojizbový byt v Senici. Záujemca hľadá byt v kľudnejšej časti cent

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

120,000 € 2449 €/m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časť širšie centrum

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Senica

300,000 €

HĽADÁME BYTY PRE KLIENTOV !

Reality Senica

2 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt, 2 izbový byt a 3 izbový byt. LOKALITA: Štefá

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1429 €/m²

Kúpime !!! Jednoizbový byt, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 54 m²

Hľadáme pre našich klientov 1 izbový byt v OV v Senici. Byt najlepšie na 2. až 6. poschodí. Bal

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1852 €/m²

Kúpime!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v OV v Senici časť Sotina alebo centrum mesta. Klient upredn

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

135,000 € 1824 €/m²

Hľadáme jednoizbový byt na predaj v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta na predaj jednoizbový byt v meste Prievidza. Klient má záujem o

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1842 €/m²

Hľadáme garáž, Senica

Reality Senica

Garáž | 0 m²

Hľadáme pre klienta garáž v Senici. Cena podľa stavu nehnuteľnosti do 21 000 €. Bližšie infor

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na kúpa Senica

Cena na vyžiadanie

Hľadáme trojizbový byt pre klientov, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klientov 3 izbový byt v meste Prievidza s výmerou od 69m2. Cena závisí od stavu. Ce

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena na vyžiadanie

Hľadáme rodinný dom v Prievidzi

Reality Prievidza

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnych klientov rodinný dom na kúpu. Preferovaná lokalita je Staré sídlisko v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Prievidza

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Martine

Reality okres Martin

2 izbový byt | 50 m²

Predávate nehnuteľnosť a nedarí sa? Chcete predať nehnuteľnosť? ZADARMO Vám poradíme reálnu trh

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 20.01.2025
Byty na kúpa

115,000 € 2300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpime 1 izbový byt v Martine alebo vo Vrútkach

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa Martin

75,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme 1 izbový veľkometrážny byt s balkónom

Reality Martin

1 izbový byt | 45 m²

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa Martin

85,000 € 1889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa 2 izbový byt Martin - Centrum s loggiou

Reality okres Martin

2 izbový byt | 52 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta s hotovosťou 2 izbový byt v centre alebo širšom centre Martina.

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 20.01.2025
Byty na kúpa

120,000 € 2308 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m².

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Nezadaná | 400 m²

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m², vhodný pre salón krásy alebo súkromné zdravotn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na kúpa Lučenec

1 € 0 €/m²

TOP _ PREDAJTE BYT S OKAMŽITOU PLATBOU 1, 2, 3 izb._NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Kúpime akýkoľvek byt v p

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

VIVAREAL* VYKUPUJEME a HĽADAME pre našich klientov 1,2,3 - izbove byty v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Trnava | 0 m²

VYKUPUJEME a hľadáme pre našich klientov v Trnave a blízkom okolí garzónky, 1-izbové, 2-izbové,

Publikované: 09.11.2012 Aktualizované: 12.01.2022
Byty na kúpa Trnava

1 €

Štvorbytovka so záhradkou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime pre konkrétneho klienta byt štvorbytovke so záhradkou v Nových Zámkoch (ulice Ružová Dol

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Ponùknite pozemok v Trenčíne a okolí na výstavbu RD

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadám pozemok v Trenčíne alebo blízkom okolí na výstavbu rodinného domu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na kúpa Trenčín