NEO - Štýlový 2i byt s parkovacím miestom | Trnava - Modranka

Reality Trnava

2 izbový byt | Topoľová | 48 m²

Hľadáte štýlový 2-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 3498 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ Svetlo, súkromie a premyslené detaily - 2 izbový byt s parkovaním, Tulipán

Reality Trnava

2 izbový byt | Gábora Steinera | 52.53 m²

Priestor, kde svetlo nie je doplnkom, ale základom bývania. V lokalite Tulipán sa nachádza 2-iz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

198,000 € 3769 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO – atraktívny dizajnový 2i byt centrum Halenárska

Reality Trnava

2 izbový byt | Halenárska | 55.5 m²

Naša spoločnosť vám ponúka na prenájom dizajnový kompletne zariadený 2 izbový byt v centre mest

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Divadelná | 35.85 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

219,900 € 6134 €/m²

CUKROVAR - Predzáhradkový 2i byt v rezidenčnej štvrti s výhľadom do vnútrobloku | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

193,683 € 4035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 52 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NEO - 2i byt v novostavbe MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Klimatizovaný 2-izb. byt s veľkou lodžiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.98 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj klimatizovaný, kompletne zariadený 2-izbový byt s celkovou výme

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,990 € 3751 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici s balkónom

Reality Trnava

2 izbový byt | Jiráskova | 51 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici Realitná kancelária reality BIČIAR V

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

166,000 € 3255 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, s možnosťou pokračovať v nájme s nájomníkom

Reality Trnava

2 izbový byt | Komplex MIKO | 47 m²

Exkluzívna ponuka: Ihneď k nasťahovaniu. Ak hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť, byt s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,990 € 3617 €/m²

Prenájom 2 izbový byt - Trnava, Generála Goliána

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliána | 65 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie bez kompromisov? F-1one reality ponúka na prenájom úplne n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ _ Pekný 2-izbový byt v top lokalite Trnavy – A. Sládkoviča

Reality Trnava

2 izbový byt | A. Sládkoviča | 59 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený a moderne zariadený 2-izbový byt o výmere 59 m² v jedn

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

|ALL PERFECT| Krásny 2-izbový byt s lodžiou na prenájom v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 60 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Lud

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Hľadám 2izbový byt

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadám svetlý 2-izbový byt v širšom centre mesta Trnava. Financovanie pr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Prenájom dvojizbového bytu v novostavbe Prúdy

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska 5 | 1 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt v novostavbe Prúdy – I. etapa. By

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 750 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

FOIT - PRENÁJOM – DVOJIZBÁK „AKO SA PATRÍ“ S PARKOVANÍM

Reality Trnava

2 izbový byt | 56 m²

O bývanie v prenájme je čoraz väčší záujem. Keď už hľadáte nejaký ten piatok iste mi dáte za pr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TIMA Real - 2i byt 52m2, čiastočná rekonštrukcia, Jiráskova

Reality Trnava

2 izbový byt | Jiráskova | 52 m²

Ponúkame na predaj bezbariérový 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Jiráskovej ulici v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

160,000 € 3077 €/m²

Novinka
Novinka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Veľký 2-izobý byt v centre mesta - Svätého pasáži

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hlavná | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

BOSEN | 2-izbový byt na prenájom Na hlinách, Trnava, 49 m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Na hlinách | 49 m²

Ponúkame na prenájom praktický 2-izbový byt na sídlisku Na hlinách v Trnave. BYT: Má podlahovú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Trnava

2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trnava

149,900 € 2306 €/m²

Záujem o kúpu 2-izbového bytu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Záujem o kúpu 2-izbového bytu aj v úplnom, pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2IZB BYT V CENTRE TRNAVY | NOVOSTAVBA | CENTRUM TT

Reality Trnava

2 izbový byt | 77.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s možnosťou na prerobenie na 3izb v projekte Rezidenc

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

339,900 € 4386 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ 2IZB BYT V CENTRE TRNAVY | NOVOSTAVBA | CENTRUM TT

Reality Trnava

2 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s veľkou výmerou. Rezidencia Hviezdoslavova, situova

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

319,900 € 4049 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1,5-izbový byt s výhľadom v obľúbenej časti Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 35 m²

Ponúkame na prenájom pekný, svetlý a moderne zariadený 1,5-izbový byt na ulici Andreja Kubinu v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie