PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

LEVEL REAL - Exkluzívne - STREŠNÝ 2 izb BYT s veľkou terasou - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

Top
Top

PREDAJ, 2 IZBOVÝ BYT, BUDOVATEĽSKÁ, STUPAVA

Reality Stupava

2 izbový byt | Budovateľská | 55.56 m²

PREDAJ, 2 izbový byt, ul. Budovateľská, Stupava Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične rieš

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 3366 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

2 izbový byt s veľkou terasou a parkingom - Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²

Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 3419 €/m²

LEVEL REAL - Exkluzívne 2izb byt na predaj- NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60 m²

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

164,990 € 2750 €/m²

Posledný 1.5 izbový byt Novostavba Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Dovoľte mi predstaviť Vám byt s veľkým potenciálom — ideálny ako štartovacie bývanie alebo výbo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

144,900 € 3813 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

JKV REAL ponúka predaj 2-izbový byt v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²

Bytový dom , novostavba: Stupava, ulica Jána Ondruša PARAMETRE: Typ: 2-izbový byt Poschodie:

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stupava

183,000 € 2947 €/m²

Priestranný 2 izbový byt vo vyššom štandarde, NOVOSTAVBA NUEVO, s veľkým balkónom a parkovacím miestom

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 60 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s vyšším štandardom na Dlhej ulici v novostavbe Nuevo v Stupave

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

190,000 € 3167 €/m²

Bez maklérov predám moderný byt v lokalite Stupava ID 105206

Reality Stupava

2 izbový byt | 55 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

190,000 € 3362 €/m²

DOM-REALÍT, - Posledná možnosť na kúpu, 2 - izbový byt v novostavbe Kozlisko v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj posledný voľný 2i byt v novostavbe Kozlisko + 62,10m2

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

183,195 € 2950 €/m²

Priestranný 2-izbový byt v Stupave na predaj – ulica Cementárenská

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúci sa v pokojnej lo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stupava

209,990 € 3387 €/m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu s výhľadom na Karpaty, Stupava.

Reality Stupava

2 izbový byt | Marcheggská | 55 m²

Chcete si kúpiť svoj prvý útulný byt, alebo hľadáte vhodnú investíciu? dominik čačo reality vá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 3271 €/m²

Predaj priestranného 2i nebytového priestoru, 82 m2, Marcheggská ul., Stupava.

Reality Stupava

2 izbový byt | Marcheggská | 82 m²

EXKLUZÍVNE: Prečo by ste sa mali tlačiť v malom byte, keď môžete bývať v obrovskom 2-izbovom ap

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

183,900 € 2243 €/m²

BÝVAJTE v 2i byte s výmerou 4i bytu, 82 m2, Marcheggská ul., Stupava.

Reality Stupava

2 izbový byt | Marcheggská | 82 m²

EXKLUZÍVNE: Prečo by ste sa mali tlačiť v malom byte, keď môžete bývať v obrovskom 2-izbovom by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

199,900 € 2438 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ, PREDAJ, 2 izbový byt s terasou a balkónom, ul. V. Šikulu, Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Vincenta Šikulu | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený, slnečný 2 izbový byt , nachádzajúci sa v teh

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

182,900 € 3325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

* POSLEDNÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PREDZÁHRADKOU *

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 67.28 m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Stupava

163,990 € 2437 €/m²

2 izbový byt v novostavbe s 21m2 terasou a výhľadom na Karpaty

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s 33 m2 terasou v novom pr

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

STREŠNÝ 2 IZBOVÝ BYT S 21 M2 TERASOU V NOVOSTAVBE

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový strešný byt s 21 m2 terasou v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

2 I. BYT S 33 M2 TERASOU V NOVOSTAVBE

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 87.81 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Stupava

190,990 € 2175 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Sama Chalupku | 47.57 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 2-izbový byt v samom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

163,990 € 3447 €/m²

Dražba dvojizbového bytu na Dlhej ulici v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Predmetom dražby je dvojizbový byt v bytovom dome "NUEVO", ktorý bol postavený v roku 2018. Dis

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

178,000 € 3017 €/m²

Predaj, slnečný 2-izbový byt, Stupava, okr. Malacky

Reality Stupava

2 izbový byt | Kukučínova | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2-izbový byt v Stupave, na Kukučínovej ulici. Nachádza sa na 3

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Stupava

180,000 € 3333 €/m²

Veľký 2i. byt + 2x balkón v Stupave.

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²

Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

195,000 € 3116 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie