2 izbový byt | Čepeňská | 51.16 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zr
134,990 € 2639 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz
145,000 € 3295 €/m²
2 izbový byt | Tulipánová | 51.79 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. EXKLUZÍVNE ponúka príjemné nájomné bývanie v modernej
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | A. Hlinku | 55 m²
All Perfect Reality ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici And
390 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 54 m²
Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 54m² v obci Šoporňa, ktorý
115,500 € 2139 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt na križovatke ulíc Kukučínova a Škol
115,000 € 1983 €/m²
2 izbový byt | 0 m²
002-DAR Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový alebo 3-izbový byt s balkónom v Seredi. Nie pr
1 €
2 izbový byt | 52 m²
DAJAreality Slnečný 2-izbový byt ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv len u nás. Byt
115,000 € 2212 €/m²
2 izbový byt | Vinárska | 56 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v OV na Vinárskej ulici v centre mesta Sereď v zateplenom bytov
Cena dohodou
2 izbový byt | Pažitná | 56 m²
Ponúkame na predaj útulný, 2 izbový byt s balkónom na 3.poschodí/5 v centre mesta Sereď na Paži
124,900 € 2230 €/m²
2 izbový byt | Vinárska | 48 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 48,80 m2 na prízemí bytového domu/5, v centre mesta Se
Cena dohodou
2 izbový byt | Kasárenská | 42.66 m²
Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v 2 izbových bytoch s vlastným pozemkom a parkovacím mie
Cena dohodou
2 izbový byt | 47.8 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
114,000 € 2385 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom luxusný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe
505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fándlyho | 54 m²
Táto nehnuteľnosť je už predaná. Možno ste ju nestihli, ale ak sa Vám páčila, predstavte si, ž
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Spádová | 57 m²
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Fándlyho | 56 m²
All Perfect Reality Vám pripravili na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na F
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 50 m²
All Perfect Reality ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza
430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dionýza Štúra | 57 m²
All Perfect Reality ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v centre Serede
440 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Spádová | 57 m²
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Spádová | 56 m²
All Perfect Reality ponúka na prenájom tento krásny 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Sp
430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Šulekovská | 55 m²
Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladomy
134,000 € 2436 €/m²
2 izbový byt | Šulekovská | 52 m²
Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladom
132,000 € 2538 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 56.16 m²
REZERVOVANÉ Na predaj krásny 2-izb. Byt v Seredi, v OV, na ulici Kukučínovej - MEANDER o rozl
147,000 € 2618 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.