Moderný 2-izbový byt s pivnicou - Sereď – Čepeňská ulica.

Reality Sereď

2 izbový byt | Čepeňská | 51.16 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

134,990 € 2639 €/m²

Top
Top

Novostavba 2-izbového bytu so záhradkou a parkovaním v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sereď

145,000 € 3295 €/m²

Top
Top

*EXKLUZÍVNE LEN U NÁS* Príjemný dvojizbový byt v Seredi na PRENÁJOM

Reality Sereď

2 izbový byt | Tulipánová | 51.79 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. EXKLUZÍVNE ponúka príjemné nájomné bývanie v modernej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Sereď

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

|ALL PERFECT| Na prenájom 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | A. Hlinku | 55 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici And

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Sereď

390 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ALL PERFECT | Na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi | Šoporňa

Reality Sereď

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 54m² v obci Šoporňa, ktorý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,500 € 2139 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt, Kukučínova / Školská ul. Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt na križovatke ulíc Kukučínova a Škol

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 1983 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáme 2-3 izbový BYT ... Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | 0 m²

002-DAR Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový alebo 3-izbový byt s balkónom v Seredi. Nie pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Sereď

1 €

PREDAJ 2-i byt v pôvodnom stave v tehlovej bytovke

Reality Sereď

2 izbový byt | 52 m²

DAJAreality Slnečný 2-izbový byt ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv len u nás. Byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 2212 €/m²

2 izb. byt na Vinárskej ulici v Seredi na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Vinárska | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v OV na Vinárskej ulici v centre mesta Sereď v zateplenom bytov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Útulný 2 izbový byt na Pažitnej ul. v Seredi na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Pažitná | 56 m²

Ponúkame na predaj útulný, 2 izbový byt s balkónom na 3.poschodí/5 v centre mesta Sereď na Paži

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

124,900 € 2230 €/m²

2 izb. byt v centre mesta Sereď na Vinárskej ulici na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Vinárska | 48 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 48,80 m2 na prízemí bytového domu/5, v centre mesta Se

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | PREDPREDAJ 2i BYTOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 1 PARKOVACÍM MIESTOM NA KASÁRENSKEJ ULICI V SEREDI

Reality Sereď

2 izbový byt | Kasárenská | 42.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v 2 izbových bytoch s vlastným pozemkom a parkovacím mie

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

2 izbový byt | 47.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

114,000 € 2385 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj krásny 2-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Fándlyho | 54 m²

Táto nehnuteľnosť je už predaná. Možno ste ju nestihli, ale ak sa Vám páčila, predstavte si, ž

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT| Luxusný 2-izbový byt s balkónom na prenájom

Reality Sereď

2 izbový byt | 60 m²

All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom luxusný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Sereď

505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

|ALL PERFECT|PREDANÉ| Na predaj 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 57 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

PREDANÉ| ALL PERFECT| Na predaj 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Fándlyho | 56 m²

All Perfect Reality Vám pripravili na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na F

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

|ALL PERFECT| Na prenájom 2-izbový byt – Meander, Kukučínova, Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 50 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Sereď

430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

|ALL PERFECT| Štýlový 2,5-izbový byt na prenájom v centre Serede – po kompletnej rekonštrukcii

Reality Sereď

2 izbový byt | Dionýza Štúra | 57 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v centre Serede

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Sereď

440 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 57 m²

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

|ALL PERFECT| Na prenájom 2 izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 56 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom tento krásny 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Sp

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Sereď

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NOVINKA! 2 IZBOVÝ BYT * VILADOMY Púpavová Prúdy Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Šulekovská | 55 m²

Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladomy

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

134,000 € 2436 €/m²

VILADOMY PÚPAVOVÁ- PRÚDY SEREĎ- 1.2.3. Izbové byty

Reality Sereď

2 izbový byt | Šulekovská | 52 m²

Viladomy Púpavová: Vaše Moderné Bývanie v Seredi Objavte exkluzívny rezidenčný projekt Viladom

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

132,000 € 2538 €/m²

Na predaj krásny 2izb. REZEROVANÉ

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 56.16 m²

REZERVOVANÉ Na predaj krásny 2-izb. Byt v Seredi, v OV, na ulici Kukučínovej - MEANDER o rozl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

147,000 € 2618 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie