RK VEMA REAL, v Seredi 2izb. na prenájom

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 52.5 m²

Prenajmeme moderný novopostavený 2 izb. byt, na Kukučínovej ul.(Meander) v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Sereď

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Krásny 2-izb. bytík s kompletnou rekonštrukciou a vybavením

Reality Sereď

2 izbový byt | Novomestská | 37 m²

Directreal Norea - Ponúkame na predaj útulný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Seredi n

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

125,500 € 3392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenajmeme 2-izb. byt (66 m2) v Seredi za 650 EUR/mes. vrátane energií!

Reality Sereď

2 izbový byt | SNP | 66 m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt s rozlohou 66 m2 v Seredi na ulici SNP. Interiér tvorí veľká

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Sereď

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENAJATÉ! Dizajnový 2-izbový byt v novostavbe – úplne nový, balkón, parkovanie | Sereď – Prúdy

Reality Sereď

2 izbový byt | Hornočepeňská | 52 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na podnájom štýlový, nadštandardne zariade

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Sereď

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! NOVOSTAVBA MEANDER 2-izb. byt s klimatizáciou, balkónom, lódžiou, zariadený

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 45 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na PREDAJ v NOVOSTAVBE MEANDER 2-izbový by

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Sereď

149,900 € 3331 €/m²

člen NARKS

Moderné bývanie v najlepšej lokalite 2 izbový byt s loggiou, Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Topoľová | 62 m²

Chcete bývať v centre a zároveň si užívať pokoj a prírodu ? Ak áno je tu projekt Topoľová Avenu

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

159,000 € 2565 €/m²

!!! Znížená cena !!! 2 izbový byt Spádová ul. Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 56 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový zmodernizovaný byt na Spádovej ul. v Ser

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Sereď

121,947 € 2178 €/m²

!!! Rezervované !!! Predaj 2 izbového bytu s nedokončenou rekonštrukciou Spádová ul. Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Spádová | 56 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s nedokončenou rekonštrukciou, pričo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

101,947 € 1820 €/m²

REZERVOVANÉ, 2 izbový byt v Seredi, Meander

Reality Sereď

2 izbový byt | 51 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj 2-izbový byt v novostavbe Meander na Kukučínove

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

155,700 € 3053 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2 izbový byt s balkónom, Sereď NOVOSTAVBA

Reality Sereď

2 izbový byt | Strednočepeňská | 56 m²

DAJAreality ponúka na prenájom nezariadený dvojizbový byt s parkovacím miestom na Nezábudkovej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Sereď

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDANÝ! 2-i byt v tehlovej bytovke na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²

PREDANÝ! DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý 2-izbový tehlový byt o r

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Sereď

137,000 € 2362 €/m²

NOVOSTAVBA PARKOVÁ SEREĎ - 2- izbový byt na prenájom

Reality Sereď

2 izbový byt | Parková | 40 m²

V centre mesta Sereď v susedstve zámockého parku ponúkame na prenájom dva 2-izbové byty - NOVOS

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Sereď

Cena dohodou

NOVOSTAVBA PARKOVÁ SEREĎ - 2- izbový byt na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Parková | 40 m²

V centre mesta Sereď v susedstve zámockého parku ponúkame na predaj dva 2-izbové byty - NOVOSTA

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Sereď

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

110,616 € 2458 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie