Predaj 2kk bytu č. D203 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 48.47 m²

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v cene 149 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 3093 €/m²

AstonReal: na predaj 2-izbový byt 54 m2 - Poprad, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt, 54 m² – Poprad, ul. Komenského. Vo vyhľadá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

DELTA - Zrekonštruovaný a dispozične zmenený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou – širšie centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 67 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj štýlový a kom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej.

Reality Poprad

2 izbový byt | Richarda Bekessa | 91.66 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej. Apartmán sa nachádza v bud

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 02.11.2025
Byty na predaj Poprad

660 € 7 €/m²

PREDANÉ 2izbový byt, Poprad, Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 52 m²

PREDANÉ - Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v novostavbe JUNIOR 3 (s nájomníkom)

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 46.33 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry v obľúbenej lokali

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3453 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne 2-izbové byty v novom projekte - Bytový dom Kukučínova

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Lukratívne byty v projekte PINORA vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.22 m²

Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 3235 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 51 m²

Hľadáte štýlové bývanie alebo efektívnu investíciu v Poprade, kde nemusíte riešiť žiadne dodato

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový byt s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | 61.27 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným pozemkom v krásnom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – Poprad Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29.augusta | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe bytového domu URSUS v obľúbenej lokalite

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Krásny 2-izbový byt v TOP lokalite

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.03 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v Poprade, v lukratívnej a vyhľadávanej časti mesta. Byt

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt s krásnou terasou pod Tatrami v projekte Pinora

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.84 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s priestrannou terasou, situovaný v nádhernom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Štýlové 2-izbové byty v novostavbe bytového domu

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,000 € 117000 €/m²

Tehlový 2-izbový byt v Poprade – vlastné kúrenie, 2 pivnice a nízke náklady

Reality Poprad

2 izbový byt | 57 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2368 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 2i byt; pôvodný stav; POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvika Svobodu | 52 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Byt môže byt v pôvodnom stave a

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

140,000 € 2692 €/m²

✨ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. 29. AUGUSTA ✨

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

PREDAJ 2-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Grébova | 56.8 m²

AV REALITY vám ponúka moderný a priestranný 2-izbový byt s dvomi terasami, situovaný na prízemí

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 3521 €/m²

Predam, byt 2 izby Letná Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 54 m²

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2izbový byt na Nový Juh Poprad. Byt sa nachádza v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

147,000 € 2722 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality pripravuje do ponuky štýlový, zariadený 2-izbový byt s garážou v novostavbe- ihneď k nasťahovaniu

Reality Poprad

2 izbový byt | 52 m²

TUreality predáme slnečný 2-izbový byt v top stave, ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

167,990 € 3231 €/m²

2izbovy byt v novostavbe Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňová | 0 m²

N120-112-ERVEa Moderný 2-izbový byt v novostavbe na predaj – Štýlové bývanie s maximom priest

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

213,500 €

2 izbový byt, ktorý si zariadite presne podľa seba

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

2-izbový byt s balkónom v Poprade, obľúbená lokalita JUH 3 Hľadáte bývanie, kde nemusíte prerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Poprad

153,000 € 3060 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie