Na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

179,000 € 2983 €/m²

Top
Top

Na predaj | Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 63 m² | Nová Dubnica | Klimatizácia | Zariadený

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 63 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

145,000 € 2302 €/m²

Top
Top

Na prenájom 2 izbový byt, Nová Dubnica , ul. Janka Kráľa

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Janka Kráľa 730/25 | 47 m²

NOVUS Reality ponúka na prenájom 2 izbový byt v kľudnej a tichej lokalite v Novej Dubnici na ul

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

560 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

V ŠTANDARDE - 2izb. BYT + loggia 50,37 m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,788 € 2696 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v centre Novej Dubnice

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Trenčianska | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt (výmera 44m²) v centre Novej Dubnice

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaný - Na predaj nádherný 2 izbový byt v Novej Dubnici.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | SNP | 61 m²

Predstavujem Vám novinku z našej ponuky. Jedná sa o predaj nádherného 2 izbového bytu v Novej D

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

133,000 € 1966 €/m²

Tehlový veľkometrážny byt v CENTRE mesta N.DUBNICA - až 73m²

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sady Cyrila a Metoda | 73 m²

AM LIVING realitná kancelária, Vám ponúka NA PREDAJ výnimočný, nadštandardne veľký 2-izbový teh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

154,900 € 2122 €/m²

REZERVOVANÉ | 2-izbový byt | 53 m² | Nová Dubnica | Rekonštrukcia |

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 53 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s dvoma balkónmi v centre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

122,500 € 2311 €/m²

Na predaj | Moderný 2-izbový byt | Nová Dubnica | 64 m²

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 64 m²

Hľadáte bývanie, do ktorého sa môžete takmer okamžite nasťahovať bez starostí, alebo výhodnú in

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

134,900 € 2108 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Na predaj | 2-izbový byt | Nová Dubnica | 56m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | SNP | 56 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

130,000 € 2321 €/m²

BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÝ !!!!! Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt na námestí v Novej Dubnici, Komenského sady.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Komenského sady | 52 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ttaFj3g9Cg4 Video prehliadka TU

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

113,000 € 2173 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2 - izbový byt, Nová Dubnica, 57 m2

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Trenčianska | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 - izbový byt, nachádzajúci sa na Trenčianskej ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

125,900 € 2209 €/m²

REZERVÁCIA:2-IZBOVÝ BYT V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 57 M2.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | 57 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

119,000 € 2088 €/m²

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 63 M2

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj pekný 2-izb.byt pred dokončovacími úpravami. Prerábka bytu je v netr

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

133,000 € 2111 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie