Štýlový 2-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

163,000 € 2717 €/m²

Hľadám 2 izbový byt na investíciu stav nerozhoduje - seriózny záujem

Reality Malacky

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme investičný byt pre konkrétnych a serióznych klientov. Máme záujem o jednoizbový alebo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 €

2 izbový byt s parkovaním v obľúbenej časti mesta Malacky, Cesta mládeže

Reality Malacky

2 izbový byt | Cesta Mládeže | 48.24 m²

Ponúkame Vám na predaj 2i byt v zabývanom bytovom dome v blízkosti centra mesta Malacky. Byt

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malacky

165,000 € 3420 €/m²

Pripravujem na prenájom 2,5 izbový byt -MALACKY

Reality Malacky

2 izbový byt | Cesta mládeže | 0 m²

Pripravujem na prenájom zariadený 2,5-izbový byt v Malacky na ulici Cesta mládeže, priamo pri p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt. Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Malacky

110,000 € 2200 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Malacky. Platba v hotovosti. Cena

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Malacky

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 52 m²

Pre veľký záujem klientov hľadám do ponuky dvojizbové ( prípadne aj iné) byty v Malackách a oko

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Malacky

145,000 € 2788 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový alebo 3 izbový byt po rekonštrukcii v Malackách.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 € 3000 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! BÝVAJTE V CENTRE: PREDAJ 2-IZB.BYT V MALACKÁCH

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 55 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v TOP lokalite Malaciek, kto

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,900 € 2635 €/m²

Predané JKVREAL predaj priestranný 2-izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 65 m²

Rezervované JKVREAL predaj priestranný 2-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do kt

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

153,000 € 2354 €/m²

JKV Real ponúka na predaj krásny 2izbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Malacky | 50 m²

JKV Real ponúka na predaj krásny 2izbový byt po rekonštrukcii v Malackách Parametre: -úžitková

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

152,000 € 3040 €/m²

JKVREAL ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 62.1 m²

JKVREAL ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do ktorého sa môžet

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

184,990 € 2979 €/m²

JKVREAL predaj skvelý 2-izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 60 m²

JKVREAL predaj priestranný, skvelý 2-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do ktoréh

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

163,000 € 2717 €/m²

2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Corvus Atrium – nová etapa

Reality Malacky

2 izbový byt | Na Majeri | 46.41 m²

Po úspešne zrealizovanej a dnes už obývanej prvej etape projektu Corvus prichádza jeho pokračov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

159,500 € 3437 €/m²

Na prenájom zariadená novostavba 2-izbového bytu v Corvuse, voľná od 1.6. 2026

Reality Malacky

2 izbový byt | Na Majeri | 52.28 m²

CORVUS Malacky – na prenájom zariadený 2-izbový byt v projekte Corvus v 3. etape, ktorá bola sk

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom útulného 2-izb domčeka v Malackách so záhradkou

Reality Malacky

2 izbový byt | - | 45 m²

Prenájom útulného 2- izb domčeka v Malackách so záhradkou a terasou. Ponúkame na prenájom malý

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Malacky

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt s balkónom.

Reality Malacky

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 43 m²

Na prenájom Vám ponúkame kompletne zariadený 2. izbový byt v Malackách na Jilemnického ulici.

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Malacky

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj 2. izbový byt v centre Malaciek.

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Na predaj Vám ponúkame 2. izbový byt v centre mesta Malacky na Pribinovej ulici. Byt o výmere

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Malacky

163,000 € 2717 €/m²

2. izbový byt s veľkou terasou v Malackách na predaj.

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 83.86 m²

Premeňte byt na domov a využite možnosť dokončiť si ho podľa svojich predstáv. Predstavujeme

Publikované: 26.04.2023 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2006 €/m²

SortieReal - KOSTOLIŠTE * 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Malacky

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Malacky

163,990 € 2733 €/m²

REZERVOVANÉ - Štýlový 2-izbový byt s terasou, parkovaním a dizajnovým zariadením v rezidencii v Malackách+terasa

Reality Malacky

2 izbový byt | Javorová | 52 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré má štýl, komfort aj výbornú polohu, tento dvojizbový byt na 5. poscho

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

179,900 € 3460 €/m²

Rezervované Svetlý 2,5-izbový byt s balkónom, výťahom- ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Malackách. Je to funkčné bývan

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,000 € 2400 €/m²

REZERVOVANÉ 1,5 izbový BYT - PO REKONŠTRUKCII * INVESTIČNÝ POTENCIÁL* -kompletne zariadený *výťah*

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 36 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izbový zariadený b

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

119,000 € 3306 €/m²

REZERVOVANÉ Slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i) *65 m²* balkón*murovaná pivnica* výťah

Reality Malacky

2 izbový byt | D. Skuteckého | 65 m²

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (pôvodne 2i)v Mala

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na kúpa Malacky

139,000 € 2138 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (768)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie