Rezervované - SortieReal - zariadený klimatizovaný 2 izbový byt s parkovacím státím *ihneď voľný*

Reality Malacky

2 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný, zariadený

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Malacky

162,000 € 2571 €/m²

NA PREDAJ! priestranný 2-izbový byt s veľkometrážnou terasou

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky , navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efek

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2979 €/m²

NA PREDAJ! Nový, moderný 2-izbový byt s terasou v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu, energetickú efektí

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2806 €/m²

Napredaj 2 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Na prenájom 2-izbový byt v Malackách na Partizánskej ulici.

Reality Malacky

2 izbový byt | Partizánska | 54 m²

Na prenájom 2-izbový byt – Malacky, Partizánska ulica Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v mes

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt, Malacky, Záhorácka

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 49 m²

Výnimočný 2-izbový byt v centre mesta s loggiou – Malacky, Záhorácka ulica. Vo výhradnom zast

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Ponúkame na prenájom 2izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Malackách na Pribinovej ulici. Byt o rozlohe 54m2 sa na

Publikované: 01.06.2020 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s parkovacím miestom v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 56 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2- izbový byt v Malackách na ulici Duklianskych hrdinov. K bytu

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Malacky

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Plne zariadený 2.izb.byt - Malé námestie - centrum

Reality Malacky

2 izbový byt | Malé námestie | 49 m²

Diana Novotná 0905 194 940 ponúka: - Na PRENÁJOM bytík 49 m2, zrekonštruovaný a komplet zariad

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Malacky

610 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rezervované-Moderný 2-izbový byt s terasou v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 53.7 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 53,7 m², situovaný v úplnom cent

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malacky

184,000 € 3426 €/m²

PRENÁJOM - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Reality Malacky

2 izbový byt | Cesta mládeže | 47 m²

🔑 PONUKA PRENÁJMU: ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM (MALACKY) Hľadáte príjemné bývanie v Malac

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Malacky

720 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta na kúpu 2 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami : • kompletná rekonštr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Malacky

155,000 € 3100 €/m²

Bývajte tam, kde sa žije s ľahkou hlavou - Komfortný 2-izbový byt v tichej lokalite – Malá Hrádza, Jakubov

Reality Malacky

2 izbový byt | 59.67 m²

Projekt Malá Hrádza prináša pokojné rodinné bývanie v atraktívnej lokalite s kvalitným preveden

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

136,500 € 2288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*EXKLUZÍVNE* INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ * Na predaj projekt 22 kompletne zariadených bytových jednotiek v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Továrenská | 2,600 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 22 komplete zariadených, bezbariérových bytových je

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Malacky

Info v RK

Moderný 2-izbový byt v novostavbe: Komfortné bývanie so šatníkom v srdci Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

DeveloX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový byt, ktorý sa na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Malacky

160,000 € 3200 €/m²

REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj krásny 2i. byt v meste Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58.2 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v okresnom meste Malacky na Pezinskej ulici

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Malacky

169,999 € 2921 €/m²

BOSEN | Dizajnový 1,5-izbový byt so spacím kútom v novostavbe Corvus Atrium

Reality Malacky

2 izbový byt | Na Majeri | 50.73 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 1,5-izbový byt v novom rozrastajúcom sa pro

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Malacky

169,990 € 3351 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na prenájom 2i byt s parkovaním Malacky Pribinova

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova 8 | 44.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom zariadený 2 izbový byt s loggiou a parkovacím mie

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Malacky

680 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný loft v novostavbe s parkingom na prenájom - Kostolište

Reality Malacky

2 izbový byt | 52.2 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený a ešte neobývaný loft v obci Kostolište. Byt je kompletn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Malacky

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Napredaj 2 - izbový luxusný byt v novostavbe v Malackách !!!

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 83.86 m²

Ponúkame na predaj: Luxusný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe, Malacky – širšie centrum !!!

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2061 €/m²

Súrne hľadám 2. izb.byt na predaj, aj pre viacerých klientov

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 55 m²

- Diana Novotná hľadám pre svojich klientov: - Pre našich klientov STÁLE súrne hľadám 1. až 2.

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Malacky

160,000 € 2909 €/m²

2 - izbový apartmán v blízkom centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán, ktorý sa nachádza 5 minút chôdze od centra mesta Malacky.

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2211 €/m²

2- izbový byt centrum mesta Malacky-REZERVOVANÉ

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 49 m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Malaciek ​Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a sv

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Malacky

158,000 € 3224 €/m²

Priestranný 2-izbový byt - Malacky, Juh

Reality Malacky

2 izbový byt | 58 m²

Hľadáte slnečný byt, ktorý má potenciál vytvoriť domov? Ponúkame na predaj 2-izbový byt v meste

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

150,000 € 2586 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (768)
Upresniť hľadanie