2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²
Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par
209,000 € 4523 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²
AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž
139,000 € 3928 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²
BOND Reality ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v
118,000 € 2810 €/m²
2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²
Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u
210,000 € 3571 €/m²
2 izbový byt | 41 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa. By
226,000 € 5512 €/m²
2 izbový byt | Vŕbová | 52 m²
Dr. Domov ponúka na prenájom slnečný 2-izbový byt po staršej kompletnej rekonštrukcii v bratisl
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²
Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza
95,000 € 2308 €/m²
2 izbový byt | Čiližská | 70 m²
Ponúkame Vám na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 70m² (plus pivnica
690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²
Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz
238,000 € 3739 €/m²
2 izbový byt | Majerská | 78.37 m²
Ponúkame na PREDAJ posledné voľné byty. KOLAUDACIA UŽ TUTO JAR. Moderná rezidencii na Majerskej
255,000 € 2999 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 59 m²
Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt v novostavbe Oppidum s vlastnou predzáhradkou, Poduna
231,990 € 3932 €/m²
2 izbový byt | Kríková | 37 m²
REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt s balkónom nachádzajú
550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov
155,000 € 3100 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovanú a zariadenú 2-garzónku na ulici Stavbárska 40 v
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Uzbecká | 59 m²
Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s vlastnou predzáhradkou v novostavbe na Uzbeckej uli
231,990 € 3932 €/m²
2 izbový byt | Hradská | 41 m²
Byt sa nachádza na prízemí, má výmeru 41m2 + predzáhradka 11m2. Dispozičné riešenie: prízemie:
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v
208,500 € 4492 €/m²
2 izbový byt | Rajecká | 46 m²
Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a
185,000 € 4022 €/m²
2 izbový byt | Bučinová | 42 m²
Apartim s.r.o. ponúka na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt s loggiou
179,600 € 4276 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
EXPAT EXPERTS I Dokonalý štýlový 2i byt 61m2, s klimatizáciou, parkovaním a bazénom Dispozícia
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²
ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ
285,000 € 3993 €/m²
2 izbový byt | Rajecká | 37 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vraku
Info v RK
2 izbový byt | Železničná | 54 m²
Ponúkame na predaj novostavbu – veľmi svetlý 2-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2020,
239,000 € 4426 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²
RK Samaria Real Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v BA-Vrakuňa, ul. Stavbárska. B
118,000 € 2950 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.