NA PREDAJ – 2-IZBOVÝ BYT - NADŠTANDARDNEJ VÝMERY (83,5 m²) S 2 BALKÓNMI -PRIESTOR AKO 3 – IZBOVÝ !!!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Dvojkrížna | 83.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? XXL Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočne

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

249,900 € 2993 €/m²

2-izb. byt s veľkou terasou - Podunajská ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Podunajská | 57 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izb. byt s terasou v mestskej časti Vrakuňa, na Podunajskej ul..

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Posledný 2-izbový byt s predzáhradkou 135 m² a parkovaním v tichej časti Bratislavy – iba 8 bytov v dome !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 52 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,900 € 4710 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 2 izbový byt, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami : • kompletná rekonštr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

ESENCIA POKOJNÉHO BÝVANIA | Dvojizbový byt, ktorý môže rásť s vami na predaj | Bratislava - Vrakuňa, Čiližská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 63.92 m²

Pokoj, príjemná atmosféra a praktické bývanie tvoria základ skutočného domova." Či už hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

220,000 € 3442 €/m²

2 izbový byt 43m2, ul. Hradská, Bratislava - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 43 m²

Za výbornú cenu ponúkame na predaj 2-izbový byt s vlastným krytým parkovaním ul. Hradská, Brati

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

198,000 € 4605 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt s parkovcím miestom v garáži

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Arménska | 54 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM veľký 2 izbový byt v tichej ulici Arménska v Brat

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 56.8 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený úplne nový 2-izbový byt s priestrannou terasou v novosta

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

219,000 € 3856 €/m²

Predaj, 2 izbový byt na ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zariadený 2 izbový byt, situovaný v časti Vrakuňa na Stavbárskej u

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

111,000 € 2775 €/m²

DIRECTREAL|Moderný a štýlovo zariadený 1,5-izbový byt s prakticky riešenou dispozíciou, situovaný v pokojnej lokalite - Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 37 m²

Directreal Doma - 1,5-izbový byt | Novostavba | Zariadený | Avion | Vlastná záhrada + parkovac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 3919 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný priestranný 2-izbáčik !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 53 m²

Mirus reality exkluzívne ponúka na predaj útulný, slnečný 2-izbový byt na Toryskej ulici. Nachá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

189,000 € 3566 €/m²

Pre konkrétneho klienta - 2 izbový byt v Bratislave - Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt. Balkón/loggia - nie je podmienkou. Stav bytu - as

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

165,000 € 4125 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu, rok 2013, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 32.35 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

125,999 € 3895 €/m²

Byt Bratislava-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 37.39 m²

Najnižšie podanie 74 500,00 Dátum a čas dražby: 15.06.2026 10:00 Miesto dražby Mestská časť Br

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na dražba Bratislava-Vrakuňa

74,500 € 1993 €/m²

Na predaj 2 x 2i byt, vedený ako 4i, vhodný aj ako investícia

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 78 m²

TOP INVESTÍCIA: 2 x 2-izb.s nájomníkmi, vedený ako 4i, čo znižuje mesačné náklady za správu.

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

193,000 € 2474 €/m²

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 2-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

237,735 € 4764 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 2-izbový byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Poľnohospodárska | 49.9 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

214,990 € 4308 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (771)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23079)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie