DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKOM DOWNTOWNE S PARKOVACÍM MIESTOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 53 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom dizajnový 2-izbový apartmán v komornom projekte Apollo Resi

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE SKY PARK S VÝHĽADOM NA SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 8058 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 63 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. By

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PROJEKTE SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 7780 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V MODERNOM CENTRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 63 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj nový, doposiaľ nikým neobývaný 2-izbový byt v srdc

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VEĽKÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S NAJLEPŠOU ORIENTÁCIOU VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 63.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou v novej čerstvo skolaudova

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 10156 €/m²

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán situovaný v kvalitnej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4804 €/m²

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝMI STROPMI V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE IDEÁLNY AJ AKO INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 60 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v jedinečnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 5317 €/m²

NÁDHERNÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V SKY PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²

FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 8369 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt v SKY PARK - s výhľadom na Staré Mesto a hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný, štýlovo zariadený 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park od s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │ Zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 59.5 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │ Zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou, Staré Mesto Byt bol rezervo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

**REZERVOVANÉ** SKY PARK 2-izbový dizajnovo zariadený byt na 20. poschodí – prestížna adresa s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 52 m²

Len máloktoré bývanie v Bratislave dokáže spojiť ikonickú architektúru, prestížnu adresu a okam

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 7096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM, PET FRIENDLY, HRÍŇOVSKÁ, BA I, STARÉ MESTO,

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 2-izb. byt s terasou v tichej lokalite Starého Mesta na Hríňovsk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Prenájom 2-izbového bytu – Medená ulica, BA Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt na Medenej ulici 24 Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 7

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

840 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT, DOBROVIČOVA, BA I, STARÉ MESTO.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovičova | 62 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

VÝNIMOČNÝ 2 IZB. KLIMATIZOVANÝ BYT, PRI HORSKOM PARKU, MARTINENGOVA, BRATISLAVA I - STARÉ MESTO.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Martinengova | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný, kompletne zariadený 2-izbový 55 m² byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 2. izbového bytu s veľkou loggiou, novostavba „BLUMENTÁL“, BA - Staré Mesto, Radlinského ul

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2. izbový byt v exkluzívnej rezidencii BLUMENTÁL na Radlinského u

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PEKNÝ 2-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE V STAROM MESTE PRI MEDICKEJ ZÁHRADE (SASINKOVA UL)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Sasinkova | 58 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom elegantný a priestranný 2‑izbový byt v modernej novos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu, Drotárska cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 75 m²

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – priestranný, svetlý, klimatizovaný 2 izbový byt na 4/4 p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5600 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70.9 m²

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku Na predaj priestranný plne klimatizovaný 2 izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 5219 €/m²

člen NARKS

VYDRICA - Na prenájom 1,5i byt, Žižkova ulica, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42.5 m²

Ponúkame na prenájom 1,5i byt v NOVOSTAVBE - VYDRICA na Žižkovej ul., byt sa nachádza na 4/7 NP

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

DUBAI - 2 izbový byt Jumeirah Village Triangle (JVT) PREDPREDAJ - OFF-PLAN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynské nivy | 60 m²

Dubaj nie je len mestom luxusu a impozantných mrakodrapov – je to miesto neobmedzených príležit

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,900 € 3315 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt INVESTIČNA PRILEŽITOSŤ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 70 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívnu NOVOSTAVBU v horskom prostredí aj zjazdovka aj r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 2929 €/m²

2-izbový byt v modernej novostavbe na Ľadovej ulici – Bratislava I - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 45 m²

Michal Hulík Vám ponúka na prenájom krásny, moderný, zariadený 2-izbový byt situovaný na 2/6 po

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie