Dizajnový 2i byt, 68 m2, balkón, sklad, garáž, BEZRUČOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 68 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 - izbový slnečný byt v blízkosti Dunaja na Bezručovej ulici v S

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Príjemný 2i byt 48m2, s drevenými parketami, lokalita blízko centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný 2i byt 48m2, s drevenými parketami, lokalita v blízkosti centra Dispoz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2i byt 67 m2, s vnútroblokom so zeleňou, výborná lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 67 m²

EXPAT EXPERTS | Skvelý, veľkometrážny 2i byt 67 m2, v historickej budove s vnútroblokom so zele

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny, priestranný 2i byt 75m2, s výhľadom na hrad, centrum mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, priestranný 2i byt 75m2, s výhľadom na hrad, centrum mesta Dispozícia:

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,190 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny, dizajnový 2i byt 52 m2, po rekonštrukcií, pivnica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 52 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, dizajnový 2i byt 52 m2, po rekonštrukcií, pivnica Dispozícia: celková

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 2i byt 57 m2, s balkónom a parkovaním, PANORAMA TOWERS

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 51 m²

EXPAT EXPERTS I Slnečný 2i byt 57 m2, s balkónom a parkovaním, PANORAMA TOWERS Dispozícia: Ce

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Štýlový 2i byt 47 m2, s balkónom a parkovaním, SOKOLSKÁ RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 47 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny štýlový 2i byt 47 m2, s A/C, balkónom a parkovaním, SOKOLSKÁ RESIDENCE

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Úžasný 2i byt 52m2, lodžia a parkovanie, AJ KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 52 m²

EXPAT EXPERTS | Úžasný 2i byt 52m2, lodžia a parkovanie, AJ KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM, VYDRICA Dispo

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 38 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, slnečný 2i byt 58 m2, s A/C a parkovaním, SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 58 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný, slnečný 2i byt 58 m2, s A/C a parkovaním, SKY PARK Dispozícia: celko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný 2i byt 45m2, s úžasnou terasou 12m2, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 45 m²

EXPAT EXPERTS | Nádherný dizajnový 2i byt 45m2, s úžasnou terasou 12m2, VYDRICA Dispozícia: c

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Slnečný 2i byt 56 m2, s 2x balkónom a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

EXPAT EXPERTS |Slnečný 2i byt 56 m2, s 2x balkónom a spoločnou záhradou vo výbornej lokalite D

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Výnimočný 2i byt vo vile 48 m2, s veľkou terasou 32 m2, parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný 2i byt vo vile 48 m2, s veľkou terasou 33 m2 a balkónom, parkovanie

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 2i byt 47m2, vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 47 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný 2i byt 47m2, vo výbornej lokalite v blízkosti centra Dispozícia: celk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 2i byt 85m2, nezariadený s parkovaním, HLBOKÁ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 85 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 2i byt 85m2, nezariadený s parkovaním, HLBOKÁ RESIDENCE Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný, luxusný 2i byt 67m2,s terasou a úžasnou záhradou,2x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 67 m²

EXPAT EXPERTS | Nádherný, luxusný 2i byt 67m2, s terasou a úžasnou záhradou, 2x parkovanie Dis

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM 2-IZBOVÉHO BYTU V CENTRE STARÉHO MESTA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kúpeľná | 50 m²

DREAM REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v centre Starého Mesta v Brati

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.11.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne | Nadštandardný 2i byt s parkingom Florian Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 60 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na prenájom nadštandardný 2-izbový byt s loggiou

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej rezidencii Bloomental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 55 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj na mieru nádherne zariadený presvetlený 2 izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

337,000 € 6127 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 51 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5863 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V PROJEKTE SKY PARK S KRÁSNYM ZÁPADNÝM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 7574 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom projek

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 3987 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie