2 izbový byt | Stromová | 37 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na ulici
154,990 € 4189 €/m²
2 izbový byt | 66.06 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži
289,900 € 4388 €/m²
2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²
Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ
284,900 € 4813 €/m²
2 izbový byt | 69 m²
Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn
320,000 € 4638 €/m²
2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²
Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený
Cena dohodou
2 izbový byt | Stromová | 49.2 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Nobelova | 57.68 m²
Grand Real Vám ponúka na predaj veľkorysý 2 - izbový byt spolu s loggiou a pivničnou kobkou na
237,000 € 4109 €/m²
2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn
227,500 € 3483 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej
246,999 € 4574 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²
Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern
299,800 € 4502 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ
296,990 € 4950 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²
Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený
342,800 € 6338 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²
342,900 € 6058 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
326,900 € 5763 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
323,400 € 5702 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
319,900 € 5640 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.