PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Byt v plnej výbave v najžiadanejšom projekte Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 44.38 m²

Jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v žiadanom projekte Vajnorská 21. V komornom projek

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 6309 €/m²

člen NARKS

VÝBORNÁ PONUKA 2i bytu v novostavbe Koloseo!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 48 m²

Moderný byt, ktorý ponúka kvalitné a praktické bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Brati

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,000 € 5292 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 51 m²

Hľadáte ideálny domov v Bratislave? Ponúkame moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 4706 €/m²

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

TRI VEŽE! VEĽKORYSÝ 2i.BYT S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

Nebytový priestor vhodný na bývanie / podnikanie Kramare BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Magurska | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný nebytový priestor na prízemí obytného domu s celkovou výmerou 37 m

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 3108 €/m²

PEKNÝ KLIMATIZOVANÝ 2i. BYT S BALKÓNOM, 61m2, a S GARÁŽOVÝM MIESTOM V NOVOSTAVBE BELARIA KOLIBA / BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61 m²

S poverením vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj tento pekný a svetlý 2-izbový byt s balk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

313,500 € 5139 €/m²

REZERVOVANÝ ZARIADENÝ 2I PODKROVNÝ BYT S VEĽKORYSÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²

REZERVOVANÝ priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný boj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

Rezidencia MEDICI - Rezervovaný 2-izbový byt "Reggio Emilia" s terasou a juhovýchodným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

624,000 € 6389 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny dvojizbový byt v prestížnom projekte NIDO – dokonalé mestské bývanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 51.1 m²

Moderný byt s privátnou záhradkou a terasou v srdci Bratislavy R7reality Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

271,000 € 5303 €/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

MODERNE ZARIADENÝ 2 - IZBOVÝ BYT PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj nedávno zariadený 2-izbový byt v projekte Rezidencia Jurská.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

376,341 € 6268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt "v štandarde" v novostavbe za TOP CENU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

REZERVOVANÉ│Tri Veže, 2-i byt, 53 m2 - KOMPLETNE ZARIADENÝ, pripravený na okamžité bývanie alebo investičný prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 4905 €/m²

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v projekte Tehelné pole - Bajkalská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4463 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Reality v Martine (770)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie