2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave Lokalita: Karlova Ves Patrónka začiatok Dlhý
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Segnerová 5 | 55 m²
Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Segnerovej 5. Byt je na 3. podlaží s výťahom . Výhody:
610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 47.1 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Ka
Cena dohodou
2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²
Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar
Cena dohodou
2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²
Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový byt v novostavbe na Dlhých Dieloch, Kr
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt
280,000 € 4000 €/m²
2 izbový byt | - | 59 m²
F-ONE Reality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s výmer
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Veternicová | 48.75 m²
ViaReality Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový slnečný byt na ulici Veternicová, Karlová V
209,900 € 4306 €/m²
2 izbový byt | Hlaváčikova | 64 m²
NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance
219,900 € 3436 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²
RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad
210,000 € 4379 €/m²
2 izbový byt | 48 m²
Realitná kancelária HALO reality a Michal Jediný, kontakt: 0919 225 556, nehnuteľnosť s ID: BA-
890 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 55 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /
210,000 € 3818 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
200,000 € 3636 €/m²
2 izbový byt | Staré grunty | 70 m²
METROPOLITAN I Jedinečný svetlý 2i byt s vírivkou na prenájom Byt sa nachádza na 3.poschodí(5
990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 72 m²
Ponúkam na prenájom novo zariadený 2 izbový byt v Bratislave v Karlovej Vsi, v časti Dlhé Diely
980 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 51 m²
Ponúkam na predaj 2 izbový byt v na ulici Ľ. Fullu v časti Bratislava – Karlova Ves Podlahová
185,000 € 3627 €/m²
2 izbový byt | Ľ. Fullu | 49 m²
Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt na Dlhých dieloch s výbornou dostupnosťou do centra a kompl
840 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Staré Grunty | 38 m²
Ponúkame na prenájom veľmi pekný a útulný 2 izbový byt v rodinnom dome s vlastným vstupom v obľ
560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bratislava | 72 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
321,900 € 4471 €/m²
2 izbový byt | Borská | 46 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou
189,990 € 4130 €/m²
2 izbový byt | Staré Grunty | 40 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom útulný 1,5 izbový byt s predzáhrakou, v
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²
Predaj - 2-izbový byt v dobrej lokalite Karlovej Vsi, Dlhé diely, Kresánkova ulica. Ideálny byt
208,000 € 3649 €/m²
2 izbový byt | Námestie sv. Františka | 50 m²
ALMOND Reality Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento príjemný 2 izbový byt s loggiou, ktorý s
660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hodálova | 54 m²
Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbe
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.