2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

2- izbový byt v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2izbový byt Jarovce.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Smaragdova | 47.05 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2izbový byt v projekte Nový Jantár. Mo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 61 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostred

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV-DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 64 m²

LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT V JEDNOM, ŠTÝLOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PRIE

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

256,900 € 4014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

2-izb. byt, v projekte Nový Jantár, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 47.05 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Jantárova, Jarovce v projekte Nový Jantár. Výmera 47,05 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4901 €/m²

GRAVITAS | Komfortne vybavený 2-izbový byt v projekte 2 Sýpky

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 62.81 m²

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

264,000 € 4203 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jaspisová | 61 m²

ASSENZIO-PREDAJ-ŠTÝLOVÝ-2 IZBOVÝ BYT-61 M2-TICHÁ LOKALITA-JAROVCE Assenzio Property ponúka na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

314,900 € 5162 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie