2 izbový byt | Polianky | 46 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom v projekte Čerešne. Byt sa nachádza na 7. poschodí
740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln
165,000 € 2926 €/m²
2 izbový byt | Galbavého | 1 m²
REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný byt.
Info v RK
2 izbový byt | 60 m²
3 izbový mezonetový byt sa nachádza na 4. a 5. poschodí bytového komplexu Koprivnica v Dúbravke
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Martina Granca | 72.5 m²
Ponúkam z poverenia majiteľa na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi a vnútorným pa
322,000 € 4441 €/m²
2 izbový byt | Dúbravčická | 31 m²
Ponúkam na predaj úplne novo prerobený a architektonicky velmi dobre riešený a kompletne zrekon
216,000 € 6968 €/m²
2 izbový byt | 0 m²
Hľadám na kúpu 2izb. byt Bratislava - Dubravka Ideálne: - komplet alebo častočne zariadený by
200,000 €
2 izbový byt | Drobného | 62.34 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 2 izbový byt v Dúbravke na Drobného ulici. Byt sa nachádza na 4
206,000 € 3304 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 50 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom útulný a moderne zariadený 1,5-izbový byt nachádzajúci sa na
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Agátová | 66.99 m²
Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný, moderne riešený 2-izbový byt s výbornou energio
239,900 € 3581 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 66.99 m²
239,900 € 3581 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 42.06 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 1 izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravk
204,900 € 4872 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 60 m²
Bosen Group ponúka na predaj praktický 2 izbový byt v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravke na
264,900 € 4415 €/m²
2 izbový byt | Nejedlého | 52 m²
BOSEN Group Vám ponúka na predaj príjemný, dispozične výborne riešený 2-izbový byt na ulici Nej
210,000 € 4038 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej
197,600 € 3728 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 42.06 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt v projekte AGÁTY , BA IV., Agátova ul., pod
204,900 € 4872 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 41.82 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom vo výmere 11,17 m2 v nov
209,900 € 5019 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 60 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým exteriérom v projekte AGÁ
264,900 € 4415 €/m²
2 izbový byt | Karola Adlera | 51 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt so samostatnými nepriechodnými izbami v pokojnej časti D
189,000 € 3706 €/m²
2 izbový byt | Agátova ul., Bratislava | 45.8 m²
URBAN & PARTNER ponúka na predaj moderne riešený, 2-izbový byt o celkovej výmere 45,8 m², situo
149,000 € 3253 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 52.98 m²
Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred
278,178 € 3720 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 47.41 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový BYT so východnou orientáciou R162 - výmera interiéru je 47,41 m2 pl
273,731 € 5774 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 46.62 m²
Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 2 izbový BYT so západnou orientáciou v27 - výme
245,604 € 5268 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 46.1 m²
Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša veľký komfort bývania. Ponúkame Vám na predaj 2-
240,509 € 3720 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.